Ogłoszenia
Ankieta: Dodać nową kolekcję ?
Ankieta jest zamknięta.
Si

9 60.00%
Nie

6 40.00%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe kolekcje KKK.
Czy ja napisałem, żeby usunąć tą ze zgraniem ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania Smile
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Logika się kłania. Po co mają być dwa sety w których wymienia się dokładnie te same karty? Nadal brak w tym sensu i logiki
Żeby był wybór bo inni nie mogą teraz nic z tymi KKK zrobić. Nie mów o logice jak myślisz nie tą główką Big Grin
Wymieniasz jedno bądź drugie nikt ci przecież narzucać nie będzie.
Były MC/MF/Redaktor

Co do myślenia, nie mierz innych swoją miarą, nie wysiliłeś się i nie napisałeś, czy ma być w zastępstwie tego za zgranie, czy całkowicie dodatkową kolekcją. Jeśli macie za dużo tych kart, to zamknij oczy, albo tam nie zaglądaj. Pomysł nie wprowadza żadnych przydatnych możliwości, nie uatrakcyjnia rozgrywki, więc jest całkowicie pozbawiony sensu Big Grin
Widzę czytanie przychodzi z problemem. No nic, może za którymś razem zrozumiesz i przeczytasz jak należy. Big Grin
Nie ma uatrakcyjnić rozgrywki, ma być małym dodatkiem, który pozwoli używać KKK leżących bezużytecznie.

Żeby Ci było łatwiej.[Obrazek: IMG_20170807_152216.png]
Były MC/MF/Redaktor

Przeczytaj swój bełkot raz jeszcze i pokaż w którym miejscu określiłeś jasno i klarownie, czy to będzie zamiana, czy zostawiamy obecną i dodajemy kolejną. Następnym razem niech koledzy pomogą ci zredagować tekst, bo kiepsko ci wyszło. Skoro masz za dużo, to powtórzę, bo nie dociera. Po prostu je zignoruj, zamknij oczy, one w niczym one nie przeszkadzają.
Wyżej masz skrina jak to nie pomoże to ja już nic nie poradzę. XD
Były MC/MF/Redaktor

Jesteś widocznie zbyt ograniczony. Sam fakt wprowadzenia jej sprawia, że jest nowa, ale nie określiłeś, czy w zamian, czy jako kolejny dodatek. Teraz rozumiesz?
Tam w nawiasie jest, też mam podkreślić ? XD Wiem że nie chcesz wyjść na debila i próbujesz się wybronić lecz trochę nieudolnie. Jajko mądrzejsze od kury najwidoczniej Big Grin
Były MC/MF/Redaktor

"(Może niektórym przydaje się ta kolekcja)" Jedyne słowa w nawiasie. Skończysz błaznować Big Grin?
No i po nawiasie jest napisane, żeby dodać nową. Weź wstydu oszczędź xD i się więcej nie kompromituj.
Były MC/MF/Redaktor

Chłopcze, jesteś naprawdę zbyt ograniczony, aby zrozumieć, że w każdym wariancie byłaby ona nowa (nawet podmiany, o której piszę, a której nie wykluczyłeś w opisie), a dokładne opisanie sprawiło ci problemy. Póki co ankieta jasno wskazuje, co sądzą o tym inni Big Grin
Dlatego też są pozostałe posty w tym temacie, ale oszczędź sobie ponownego czytania Tongue myślisz, że głosy zawodników z jednego klubu, gdzie na klubowym poszło info żeby głosować na NIE wystarczą xD od razu prosiłem o ankietę w grze Smile Gdybym chciał to by tu było 18 głosów na tak z mojego klubu ale po co to komu Big Grin przeca to hipokryzja.
Były MC/MF/Redaktor

W nosie mam posty, odnoszę się do propozycji i argumentów przemawiającymi za wprowadzeniem wypisanym w pierwszym poście tematu. Jednego klubu? Ktoś tutaj chyba ze szkoły uciekał, albo faktycznie jest zbyt ograniczony. Co do ankiet w grze, nie mają one sensu. Skoro ktoś nie chce mieć wpływu na grę i nie wchodzi na forum, to trudno, nie ma opcji głosu. Ankiety w grze powinny nadal być tylko w przypadkach, który zmienia rozgrywkę.

Edytka: Ty serio myślisz, że przynależność klubowa ma tu jakiekolwiek znaczenie?
Oj oj skończ już się pultać, do niczego twoje posty nie zmierzają. I tak jednego klubu, przeca am i st to, to samo heh. Nie ma opcji głosu xD 5 osób będzie decydować co się w grze będzie dziać, no napisz jeszcze jeden post z uśmiechem na twarzy go przeczytam Big Grin
Były MC/MF/Redaktor

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio