Ogłoszenia
Ankieta: Dodać nową kolekcję ?
Ankieta jest zamknięta.
Si

9 60.00%
Nie

6 40.00%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe kolekcje KKK.
Fakt, próbowałem merytorycznie porozmawiać, ale sprowadziłeś to do poziomu dna i wodorostów, ale nie czuję się zaskoczony Big Grin To poczekaj sobie, aż więcej osób zagłosuje, a tymczasem strzała, użalaj się nadal Big Grin
Oj biedaczek, brakło argumentów. Zabłądził w własnych postach. Sad propo użalania ładnie to pokazujesz xD
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Uważasz, że to ja powinienem uargumentować dlaczego to ma być wprowadzone? Napisałem dlaczego nie jest to potrzebne. a jakiegokolwiek sensownego z twojej strony nadal oczekuję Big Grin Ten, że macie za dużo kkk, to nie argument Big Grin

Skoro nie robią u was formy na ważne mecze, to wasz problem i wasza strata Big Grin
JA nie dostałem klubowyej o tym temacie ;/ Srafi jak któryś kolieżka z klubu Ci formy nie wbije to miej do niego pretensje a nie do nadmiaru kkk Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Przeca nie napisałem, że u mnie w klubie xD odrozniacie przykłady od rzeczywistości ? Czy równie ciężko jak z czytaniem ?
Były MC/MF/Redaktor

"Nieraz gramy ważny mecz", a teraz do książek, bo blaznujesz Big Grin
TEraz ze mnie wariata będzie robił Smile Zauważyłem że Sarfi widzi to co jest mu przydatne w danym momencie.

"Nieraz gramy ważny mecz a dany gracz nie zdąży podnieść formy do tego czasu wtedy mogła by być taka kolekcja pomocna lub też można by jej było użyć po obozie. Wszystko zależy od sytuacji "

Jak się ktoś przyczepić chce to, to zrobi, to były przykłady ale Ty to postrzegasz tak jak ci wygodnie. Czego więcej można się było po was spodziewać xD z tego co widać hipokryzja was kręci.
Były MC/MF/Redaktor

Nadal czekam na sensowny argument, dlaczego warto to wprowadzić. Dasz radę Big Grin?
A po to żebyś mógł się nadal pultać, mam nadzieję, że taki argument Cię zadowoli c:
Były MC/MF/Redaktor

Jedynym płaczkiem w tym temacie na tą chwilę jesteś ty, więc chusteczki w dłoń i otrzyj łzy Big Grin Powodzenia z tą propozycją XD

Niedobre AM i ST się zmówili, oszukują, piszą klubowe, aby przeciwko wam głosować Big Grin Hipokryta Big Grin
No już widzę ulżyło xD to teraz te chusteczki co proponujesz to możesz do czegoś innego użyć heh. Taki baran znaczy się owca może tak poziom obniżyć, straszne.
Były MC/MF/Redaktor

Przecież tutaj zawsze jak ktoś jest przeciw to jest zły Smile To kwintesencja tego FT. Sarfi myśli że jest najmądrzejszy bo chce wprowadzić pomysł który wyraźnie kiedyś by mu sie przydał. A ten który jest na nie jest baranem albo hipokrytą Smile

Hipokryzja w pigułce Smile

Na chwilę obecną dodałem link na pasek info do tej propozycji. Każdy ma okazje więc wejść i skomentować pomysł. Jeżeli mimo tego ilość postów i głosów w ankiecie pozostanie niezmieniona to nie muszę dopowiadać Smile
Ja tam jestem na tak.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio