Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

4 44.44%
Nie

5 55.56%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety s10
Temat: Gadżety s10
Cel: Możliwość wygrania elementu gadżetu
Zmiana na serwerze: 10
Uzasadnienie przydatności pomysłu: uatrakcyjnienie gry
Plusy: owszem
Minusy: brak

Witam gram od początku serwera leci  to juz 3 rok gry lecz w dalszym ciągu możliwość zdobycia elementu gadżetu jest znikoma, dlatego proponuje za wygranie jakichkolwiek rozgrywek czy tez za indywidualne osiągnięcia w nich takowe elementy dostać. To tyle, czekam na waszą opinie. 

Dodałem ankietę. //Dawka
no ja od poczatku serwa mam jeden gadzet odblokowany tylko xD. W ogole sie nie trafia to badziewie
Na nie. Z racji takiej, że jest to dodatek, nie jest konieczne by go mieć. Jedynie można zwiększyć % szans na zdobycie elementu gadżetu. Za trofea, indywidualne osiągnięcia nie ma prawa być takiego czegoś, tym bardziej, że ma być wprowadzany MŚ co sezon.

Ponadto chciałbym napomknąć, że moduł "Gadżety" nie jest wprowadzony od początku serwera  Rolleyes
#RobięImPogrzeb
Dowiem się jak obecnie wygląda % szans na trafienie elementu gadżetu na s10 i dopiero wówczas odniosę się do propozycji.
Też gram prawie od początku serwera i jakoś mi się chyba pofarciło bo mam prawie wszystkie gadżety już odkryte.
(09.08.2017, 11:59)Matt. napisał(a):  no ja od poczatku serwa mam jeden gadzet odblokowany tylko xD. W ogole sie nie trafia to badziewie

Bo w tym "badziewiu" nie chodzi o to, że po tygodniu każdy ma mieć wszystko odblokowane. Nie dodamy gadżetów za nagrody indywidualne, zespołowe, jedyne co mogę zrobić to ciut ale to ciut zwiększyć szansę na trafienie. Nic więcej.

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio