Ogłoszenia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S10 MS?
Witam jakim cudem jest lm i finał mistrzostw świata  w tym samym czasie?
Nie w tym samym czasie, jest 15 minut przerwy, nie kłam seba.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

No tak ale będzie jeszcze 15 minut mecz lm trwał.
Wejdzie Pietrek i napisze że to moja wina, a ja napisze że to burdel w godzinach meczów. Wszystko sie da ogarnąć. Repki od 20-21 a LM potem i wszystko gra. A że jest po staremu to mamy bajzel Smile

I pewnie tym co grają w lm to bosty znikną. + zmęczenie będą mieli. I mogą być kontuzje także coś lipnie to wygląda Big Grin
Widzę, że odpisano mi i zamknięto temat. Dawid odpisał banały, nie poruszył problemów i tyle.
Co do dzisiaj to tak jak już wspomniałem wcześniejszym poście poruszyłem ten problem, ale chyba admini wolą chyba zostawić taki mecz i znowu z dupy dać w losowym czasie powtórkę meczu.
Oczywiście zakładam powtórkę o którą poprosi albo moja drużyna, albo przeciwnicy. Jst ona w pełni uzasadniona więc zapewne zrobią. Jestem jednak ciekaw jak szybko i czy znowu 6 godzin od dodania do rozpoczęcia.
JA nie poproszę Smile I licze że jak wygracie to też napiszesz o powtórke.

(25.08.2017, 18:33)Sebastian SB napisał(a):  Witam jakim cudem jest lm i finał mistrzostw świata  w tym samym czasie?

Finał przesunięty na niedzielę (27 sierpień, godzina 21:00). Jeżeli ktoś już zażył boostera na finał niech napisze na support.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio