Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s11]Zbugowany serwer
napewno ktoś cały serwer zbanujcie i po problemie będzie .
Oj polecom bany hihi
(16.09.2017, 10:37)kamil138 napisał(a):  napewno ktoś cały serwer zbanujcie  i po problemie będzie .
Ależ oczywiście, że tak. Skoro ktoś jest gamoniem i widzi, że jest bug i świadomie go wykorzystuje, to może mamy go za to chwalić?

PS: Patrzcie na te ID: 

31450 XDDD

https://scr.hu/6gDm98 XD
Kto może patrzeć ten może xD
http://www.gg.pl/dysk/-jT_aIDPguLA-zT_aI...104105.jpg

xkurkaD
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
To jak to jest, że oni trzepią um aż miło a ja nawet nie mogę się zalogować? Ja to widzę tylko jedno wyjście - cofnięcie wszystkiego od czasu awarii a dla używających bugu ban i po temacie.
Polać temu panu wyżej bo dobrze gada.
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Mam nadzieję, że konsekwencje zostaną wyciągnięte, a problem szybko zniknie :/
a jaki profit dacie tym co oszukiwali więcej PP i KK ?
Tym co oszukiwali proponuję profit w postaci bana permanentnego Wink
Tak to będzie najlepsza forma nagrody ale wszyscy wiemy, że tak się nie skończy Smile
co Owca odrazu tak ostro nie lepiej słowne upomnienie druga okazja tak szybko nie bedzie chodz wszystko możliwe
(16.09.2017, 12:04)kamil138 napisał(a):  co Owca odrazu tak ostro nie lepiej słowne upomnienie druga okazja tak szybko nie bedzie chodz wszystko możliwe

Bo niejednokrotnie już odpuszczano tu oszustom? Ja wiem Kami, że i Ty sobie wbiłeś umki, ale niech chociaż raz pokażą, że mają jaja i wyrwą chwasty Big Grin
jeszcze niech naprawią opcje usuń konto
No przecież jak sam klepał lewe um to przecież nie napisze, że popiera bany za wykorzystywanie i to w pełni świadomie bugu Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio