Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s11] Kolejny bug
Wyjaśni mi ktoś, co tu się właściwie stało Big Grin? W LM rozegraliśmy dwa mecze z ST w tym samym czasie https://scr.hu/GZee3j. Oni w 10, my przez pewien okres czasu też. Tak wyglądały półfinały XD https://scr.hu/o2mmrg
Następnie na jutro mamy zaplanowany 2x PK. Czy ktoś ogarnie ten chlew?
2 dni uciekły to trzeba.nadrobić mecze :d
Zamknąć s11 wtedy każdy który tak non stop siedzi będzie wychodził z domu Big Grin
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
U nas to samo dwa mecze z blaugrana na raz, i dwa baty... jeszcze w 10 graliśmy xD lul. wgl https://s11.footballteam.pl/rozgrywki/pu...lm/playoff
tutaj też niezły rozpiździej w losowaniu 1/2, jutro również gramy dwa PK o tej samej godzinie. Cofnijcie coś do porządku..

No i dowaliło zmęczenia od wuja -.-
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Eh, szkoda strzępić ryja. Gdyby nie kontuzja, to nawet bym nie wiedział, że coś gramy Big Grin Nie było widać w nadchodzących meczach Big Grin A jakieś ppki, czy inne rekompensaty, to możecie sobie w wuja wsadzić Big Grin
Niech cofaja cały dzień wstecz, bo meczy samych pewnie nie mogą i ustalą ten terminarz do porządku.
Były MC/MF/Redaktor

I przy okazji niech klikają za nas Big Grin
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Myślę, że mogą cofnąć mecze. Klikać na nowo tego samego dnia nie mam zamiaru
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Aha dziś to załatwcie bo PK też poszedł podwójnie Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Rufus był online i nic :v
Były MC/MF/Redaktor

Przekazane do podjęcia stosownej decyzji.
Ale to tak troszeczkę szybciej bo kolejne mecze grane są i źle wylosowana drabinka lm
Były MC/MF/Redaktor

(25.09.2017, 18:24)safri napisał(a):  Ale to tak troszeczkę szybciej bo kolejne mecze grane są i źle wylosowana drabinka lm

Nie zgarniesz LMBig Grin
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
To ja jeszcze tylko dodam, że dzisiejsze mecze stanęły w miejscu Big Grin
Mecze powinny ruszyć. Co do terminarzu jego rozjazd pewnie spowodowany był cofaniem serwera o 2 dni.

Niestety ale nie mam pojęcia jak można to rozwiązać. Nie ma czasu do końca sezonu żeby rozegrać PK i LM/LE od początku. Można jedynie anulować te puchary w tym sezonie.

Chyba że ktoś ma jakiś dobry pomysł?
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio