Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s11] Kolejny bug
LM 1/2 i PK
Moja propozycja jest taka by to zostawić tak jak jest ale.

1. Jeśli jakaś drużyna była faworytem w dwumeczu a przegrała przez problem z drugim meczem - możliwa jest powtórka.
2. Redukcja zmęczenia do zera każdemu graczowi żeby nie rzutowało to na pozostałe spotkania.

Myślę że na tym poziomie gry niespodzianki nie występują i wszyscy dobrze wiecie kto i tak by wygrał LM/LE. Więc ponowne granie całej drabinki troche mija się z celem nieprawdaż?
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Kuba a może dla odmiany zająłbyś się gra tak jak należy?Smile

bo z tego co widzę to Dawid i tylko on coś działa, a Ty sie pojawiasz jak wszystko zaczyna się pieprzyć

(25.09.2017, 21:50)Kuba napisał(a):  Moja propozycja jest taka by to zostawić tak jak jest ale.

1. Jeśli jakaś drużyna była faworytem w dwumeczu a przegrała przez problem z drugim meczem - możliwa jest powtórka.
2. Redukcja zmęczenia do zera każdemu graczowi żeby nie rzutowało to na pozostałe spotkania.

Myślę że na tym poziomie gry niespodzianki nie występują i wszyscy dobrze wiecie kto i tak by wygrał LM/LE. Więc ponowne granie całej drabinki troche mija się z celem nieprawdaż?

wszystko spoko, ale akurat nasza para nie była taka oczywista. Oni grali w 10, my przez spory okres czasu także nie wszystko jest takie proste Big Grin

Jak mam kolejne dwa wieczory poświęcić po pracy, na pilnowanie meczy, to może od razu zróbcie finał ST-FF i tyle Big Grin
a jeśli masz dość to zrób coś z tą grą bo ona stoi w miejscu

W LE jest co najmniej jedna drużyna, która grała bez bramkarza, co rzutowało na awans, ale nie znam przyczyny tej sytuacji. W każdym razie pasuje jakieś widoczne info, że jest możliwość powtórki meczu w uzasadnionych przypadkach, żeby nikt nie miał pretensji.
Przejrzałem mecze od 1/2 i ja nie znalazłem żadnego spotkania gdzie lepsze drużyna przegrała w dwumeczu i w efekcie odpadła.

Jesli ktoś ma taki mecz to poproszę o link do obu spotkań - chętnie sprawdzę.

Dlatego moim zdaniem nie powinno być żadnej powtórki. Zredukujemy zmęczenie do zera zawodnikom.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
(25.09.2017, 21:53)Mateo Angel SB napisał(a):  a jeśli masz dość to zrób coś z tą grą bo ona stoi w miejscu

Mateo gra od marca niczego nie zarabia. Resztki tego co zostało przeznaczamy na serwery, nie starczy to na żadnego programiste. A ja od marca mam normalną pracę żeby na życie mieć. Więc jeśli myślisz że dla FT przyjdą jeszcze lepsze czasy to niestety muszę rozwiać Twoje marzenia Sad
Kuba serio? a może słabsza drużyna też chce wygrać? pomyślałeś o tym?;>

https://s11.footballteam.pl/mecz/61078

https://s11.footballteam.pl/mecz/61080

Generalnie nie chodzi o moją drużynę, ale okej - nie moje rybki, nie moje akwarium w takim razie.
Kuba wiem, że masz, więc po co to trzymasz? pieprznij to w cholerę zamiast jeszcze bardziej topić grę w bagnie

Serio serio - kiedy w LM ostatnio wygrała słabsza drużyna? Potencjał jest tak już mocny że w LM nie ma miejsca na niespodzianki. Zbyt duża wykładnia potencjału w obliczeniach.
Redukcja zmęczenia za free? To proszę oddać mi moje karty które wymieniłem na zbicie zmęczenia zamiast na UM. Najlepiej poproszę w przeliczeniu na Podania żebym stratny nie był Smile
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(25.09.2017, 22:00)vrnk napisał(a):  
https://s11.footballteam.pl/mecz/61078

https://s11.footballteam.pl/mecz/61080

Generalnie nie chodzi o moją drużynę, ale okej - nie moje rybki, nie moje akwarium w takim razie.

Fakt, LE przeoczyłem ten mecz. Zatem tutaj indywidualnie dogadamy się z zespołem poszkodowanym.
(25.09.2017, 21:58)Kuba napisał(a):  
(25.09.2017, 21:53)Mateo Angel SB napisał(a):  a jeśli masz dość to zrób coś z tą grą bo ona stoi w miejscu

Mateo gra od marca niczego nie zarabia. Resztki tego co zostało przeznaczamy na serwery, nie starczy to na żadnego programiste. A ja od marca mam normalną pracę żeby na życie mieć. Więc jeśli myślisz że dla FT przyjdą jeszcze lepsze czasy to niestety muszę rozwiać Twoje marzenia Sad

Ktoś próbował zmienić tu model biznesowy? Bo ewidentnie szwankuje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio