Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s11] Kolejny bug
(25.09.2017, 22:00)Dawka napisał(a):  Redukcja zmęczenia za free? To proszę oddać mi moje karty które wymieniłem na zbicie zmęczenia zamiast na UM. Najlepiej poproszę w przeliczeniu na Podania żebym stratny nie był Smile

Support wtedySmile
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
może i jest, ale jakąś szansę powinni jednak dostać

(25.09.2017, 22:00)Kuba napisał(a):  Serio serio - kiedy w LM ostatnio wygrała słabsza drużyna? Potencjał jest tak już mocny że w LM nie ma miejsca na niespodzianki. Zbyt duża wykładnia potencjału w obliczeniach.

ktoś taki silnik napisał.. a miała być większa losowość Big Grin a jest nadal to samo, ba, nawet gorzej
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(25.09.2017, 22:01)vrnk napisał(a):  
(25.09.2017, 21:58)Kuba napisał(a):  
(25.09.2017, 21:53)Mateo Angel SB napisał(a):  a jeśli masz dość to zrób coś z tą grą bo ona stoi w miejscu

Mateo gra od marca niczego nie zarabia. Resztki tego co zostało przeznaczamy na serwery, nie starczy to na żadnego programiste. A ja od marca mam normalną pracę żeby na życie mieć. Więc jeśli myślisz że dla FT przyjdą jeszcze lepsze czasy to niestety muszę rozwiać Twoje marzenia Sad

Ktoś próbował zmienić tu model biznesowy? Bo ewidentnie szwankuje.

Tak, konczył się albo śmiercią serwera po 1-3 miesiacach od startu. Lub marudzeniem graczy że oni tak grać nie będa :Smile  Nie chce tego tematu więcej poruszać.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Kuna odpowiedz mi bo jestem ciekaw jak Ty to sobie wyobrażasz

(25.09.2017, 22:02)Dawka napisał(a):  
(25.09.2017, 22:00)Kuba napisał(a):  Serio serio - kiedy w LM ostatnio wygrała słabsza drużyna? Potencjał jest tak już mocny że w LM nie ma miejsca na niespodzianki. Zbyt duża wykładnia potencjału w obliczeniach.

ktoś taki silnik napisał.. a miała być większa losowość Big Grin a jest nadal to samo, ba, nawet gorzej

5 min zmiany. Ale nie chce potem czytać litani jak to przegraliśmy z leszczami. Jak wszystkie top 32 kluby się zgodzą na podniesienie losowości - nie ma sprawy. Chętnie Wam podniose. Ale poki kazdy chce być top1 to nie ma szans ponad te 8%
no błagam Cię i to jest Twoim zdaniem rozwiązanie? olać i wcale się nie wypowiadać? gdybyś miał jaja to inaczej byś to rozwiązał

Akurat LM na s11 wygrały 3 kluby na krzyż, co nie zmienia faktu, że różne są sytuację i nie zawsze wygrywa ten, który ma więcej potka Big Grin
(25.09.2017, 22:05)Owca napisał(a):  Akurat LM na s11 wygrały 3 kluby na krzyż, co nie zmienia faktu, że różne są sytuację i nie zawsze wygrywa ten, który ma więcej potka Big Grin

Zawsze wygrywał najmocniejszy klub na dana chwile. 

Co sadzicie o redukcji zmeczenia? Robić ją każdemu? Czy skoro każdy nabił w dwumeczu to zostawić jak jest?
Kuba gra upadła to prawda, tylko mi nie pisz, że to tylko wina graczy bo zwariuje ze śmiechu Smile

Przypominam mamy więcej pota niż Blaugrana czyli słabszy przegrał xD
Czyli rozumiem, że i my odpadamy z LM, bo mamy mniej potka XD? Toż to jaja są Big Grin
(25.09.2017, 22:07)Happy napisał(a):  Przypominam mamy więcej pota niż Blaugrana czyli słabszy przegrał xD

A tu Cie zdziwie. Po wsyzstkich obliczeniach jakie są brane przez silnik pod uwage mieliście 8mln potencjału mniej od nich. Dlatego przegraliście (92 mln vs 100 mln)
(25.09.2017, 22:08)Owca napisał(a):  Czyli rozumiem, że i my odpadamy z LM, bo mamy mniej potka XD? Toż to jaja są Big Grin

Podajesz mecze i porownam. Jak powinniscie wygrac wg silnika to będzie powtorka. Jak silnik nie przewidywał dla Was wygranej to sorry ale po co powtarzać żebyście drugi raz przegrali?
Grając w 10 przez błąd xd

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio