Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s11] Kolejny bug
Odrazu napiszę tutaj że na 1/2 LM nie wystawiam składu Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

hehe, to widać jak przegrać nawet nie potrafią, tylko się będą foszyć XDDD
Owca idź ten barany liczyć, przy odpowiednich warnukach żeby Cię nie przewiało XDDDDDDDD
dobry typo, mieli racje XDD
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
(25.09.2017, 22:41)safri napisał(a):  hehe, to widać jak przegrać nawet nie potrafią, tylko się będą foszyć XDDD
Owca idź ten barany liczyć, przy odpowiednich warnukach żeby Cię nie przewiało XDDDDDDDD
dobry typo, mieli racje XDD

Weź ta napisz o wcześniejszy relos kolejny Smile Bo tak naprawde to tylko ST i ff wygrywają. A może nie chcemy brać udziału w tym burdelu? Pomyślałeś o tym że tu nie chodzi o jakąś LM?? Tobie ten pucharek cały łeb wyprał już chyba Smile

(25.09.2017, 22:41)safri napisał(a):  hehe, to widać jak przegrać nawet nie potrafią, tylko się będą foszyć XDDD
dobry typo, mieli racje XD

Brakuje argumentów, więc atakujesz personalnie, no ale tradycyjnie, gówno wiesz XD Zmień opatrunki Brzytwie i go pozdów XD  Niech twoja pusta głowa przyjmie do wiadomości, że nie każdy ma czas, więc jak dla mnie mogą dać te LM po potku, wisi mi to :Big Grin Nie każdy ma takie ciśnienie na wirtualne puchary 
Jaki zaś relos ? Powtórki błędu wymagam i tyle, to chyba normalne. Jak malujesz ścianie, i dupniesz na niebiesko a miało być zielono to chyba nie zostawiasz niebieskiego bo by cię żonka ubiła, na chłopski rozum...

(25.09.2017, 22:46)Owca napisał(a):  
dobry typo, mieli racje XD

Brakuje argumentów, więc atakujesz personalnie, no ale tradycyjnie, gówno wiesz XD Zmień opatrunki Brzytwie i go pozdów XD  Niech twoja pusta głowa przyjmie do wiadomości, że nie każdy ma czas, więc jak dla mnie mogą dać te LM po potku, wisi mi to :Big Grin Nie każdy ma takie ciśnienie na wirtualne puchary 

no i wracamy do warnuków, teraz ciśnienie, niezłą pogodynką byś był :V

proponuję przeczytać to co w stopce mojej jest napisane zaraz pod: Były MC/MF/Redaktor

no ale cóż xD
Były MC/MF/Redaktor

Słów mnie brak... JA nie biore udziału w powtórzonych meczach. Ustawicie sobie finał ST - ff.

Foch xD no nieźle.
Były MC/MF/Redaktor

Skoro masz ochotę brać w tym udział to bierz, mnie szkoda czasu ne resety i powtórki co tydzień.

Kuba brawo, cofnąć mecze na nie nowo przelosować, no ale co zrobić xD
Były MC/MF/Redaktor

Eh, jakakolwiek próba merytorycznej rozmowy z tobą, to jak gra z gołębiem w szachy Big Grin Jak chcą powtarzać, to niech powtarzają, ja tego grać nie będę, bo szkoda mi czasu, niech dają ST do finału Big Grin
Dobra bo sie robi offtop i spam..

1/2 została zresetowana (tam gdzie były grane podwójne mecze). Pamietacie oczywiscie że pary w PlayOff są losowane więc nie ma szans żeby trafić na tych samych. To jedyne sprawiedliwe wyjście chyba. Temat zamykam
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio