Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s11
Co z tym s11? Nie dość, że ciągle muli w obojętnie jakiej zakładce to w dodatku ciągle wyskakują powiadomienia z antywirusa o jakimś zagrożeniu i tylko gdy wchodzę na stronę FT.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
O powiadomieniach antywirusa wiem, mam tak samo. Kuba podpiął jedną rzecz, antywirusy widzą w niej wirusa, choć tak naprawdę to nie wirus. W najbliższych dniach zostanie to usunięte, więc i komunikaty antywirusa znikną.

Co do mulenia FT - ciągle muli, jesteś w stanie mi określić od jakiego czasu trwa ten problem? Jakiś czas wcześniej był podobny problem, czy problem ten występuje od tamtego momentu nieprzerwanie? Jak to wygląda u innych osób?
W tej chwili nie da sie tam praktycznie nic zrobić. Tren też nie można klikać.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

No juz długo to trwa, teraz np. nie mogę nawet trenować bo zero reakcji. Klikam i nic, tak samo jak chcialem wejść w menu by wejść w klub albo miasto czy cokolwiek innego. Nic nie reaguje i zamula wszędzie.
Życzę powodzenia dalej!

Nie działa poczta, praca, trening, wymiana kk na bonusy. To na pewno.

Potwierdzam
zero reakcji gry , chcialem przelogowac ale wylogowac tez sie nie da Wink .
Potwierdzam nie można przeglądnąć poczty , czatu wyciągnąć PA i reszta tak samo od 1 godzinny no wliczmy brak treningu itp
[quote pid='278251' dateline='1513117959']
  Nie można nic zrobić. W nic wejść. Zaważmy że ludzie nie mają czasu w dzien trenować. Dużo ludzi robi to wieczorem gdyż są w pracy albo w szkole. Teraz tak przez błąd nie zaliczony dzien w kalendarzu trening nie zrobiony i do tego nerwy bo s11 ciagle sie chrzani. Proponje dodać jakieś kk graczom albo pp przez ten owy błąd w ramach rekompensaty.
[/quote]
Zgłoszenia na support też nie ma możliwości dodać Smile Teraz pozostaje nam czekać a potem upomnieć się o swoje Smile Plus jest taki z 2 dni nie musze klikać Smile

mam tak samo od wczoraj, przepadło PA bo nie mogłem treningu klikać, pracować nic się nie dało zrobić, myślałem że to z mojej winy ale jak widzę nie tylko ja tak mam
Więc poproszę o um z 2 dni treningu do tego całą resztę pobocznych bonusów typu TK, um z kk Smile
Życzę powodzenia dalej!

no przydałaby się jakaś rekompensata za to Big Grin
43 ataku, 2 kk, 40 PA i wymiana 10kk na bonus dla mnie z wtorku, Na dziś prawdopodobnie będzie komplecik Smile

to mi trochę więcej Smile 60 pa miałem
zawsze jakiś cyrk, na FT nie może być normalnie Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio