Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s11
To ja zamawiam UM z dnia dzisiejszego only
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Kurde, to ja więcej, bo aż 200 PA sobie zostawiłam na wieczór do wytrenowania i... no cóż Wink
Przestało mnie już to wszystko dziwić
mnie to nie dziwi od dawna Big Grin

A choinka coroczna na święta to gdzie jest ? Bo ja bym chciał bombki powiesić
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
(13.12.2017, 14:31)Mateo Angel SB napisał(a):  mnie to nie dziwi od dawna Big Grin

ja bardzo długo miałam nadzieję, że dadzą radę ogarnąć ten syf. Ale cóż... nadzieja matką głupich widocznie Big Grin
To sobie poczekamy wydaje mi się -_-
Ciekawe co teraz zawiniło Big Grin Brzoza, czy wybuchowe parówki Big Grin Big Grin?
Jeszcze żadego admina nie byłoSad
To że gra nie działa to jedno w koncu to ft a nie HT np.
Ale ze FT stało sie typowym Malwarem (przynajmniej dla programów ) no to naprawde winszuje poczucia Humoru.
Byłaby ostra zabawa jakby faktycznie potraktowano FT jako  strona inicjująca ataki w wyszukiwarce google. Tongue

Dzieje się tak od kilku dni ale oczywiscie zadnej oficjalnej notki od supportu...jak zwykle.
A pisał ktoś może na Fanpage, tam pewnie Dawid by zobaczył od razu wiadomość jak ma włączony internet w tel Smile

Edit. Ahaha no taaa przecież tak się poblokowali że normalnego kontaktu do nich nie ma ;]
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi. 

Wynik z meczu się pojawił lecz bądź tu mądry człowieku czy ktoś nie doznał kontuzji/kartki,nie wspomnę już o redukcji zmęczenia,dzisiejszych treningach itd ..Lista strat duża a zapewne nie będzie rekompensaty a powinna być i to spora ... Smile
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
No właśnie a to też nie chcodzi o to. Tylko taki bład że ldzie co przykladowo mieli kalendarz ciaglosc to teraz nie zrobia pzrez to jak wieczorem trenili bo w robocie siedzieli albo w szkole

(13.12.2017, 17:58)Krzysztof Żerkowski napisał(a):  No właśnie a to też nie chcodzi o to. Tylko taki bład że ldzie co przykladowo mieli kalendarz ciaglosc to teraz nie zrobia pzrez to jak wieczorem trenili bo w robocie siedzieli albo w szkole. A to ze gra nie dzila to Kba cos w grał i czytało jako wirsa. przez kilka dni a teraz nie dziala wcale.
Wyczuwam cofke xd
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Dawko cofke to a mam ak popije i na 2 dzien mnie meczy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio