Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s11
Nawet nie wypada, ale z ciekawości zapytam, zrozumiem jeśli nie dasz odpowiedzi Tongue
Ile 0 jest w tej kwocie? Big Grin
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Tutaj gracz jeszcze z czasów 2009 - serwera pierwszego.
Dzisiaj webdeveloper - zacząłem zajmować się programowaniem webowym dzięki owej grze.
Na początku moim celem była praca tutaj - chciałem dołączyć do zespołu programistów.
Jeżeli grę ma obecnie przejąć nowy zespół i będzie szukał kogoś do rozwoju to proszę o kontakt.
Oferuję siebie w technologiach: Javascript ES6+, Vue.js, Node.js, HTML5, CSS3 (RWD), Sass, PHP7, trochę Python.

@Anooxy,
pobawię się w zgadywanie. Obstawiam, że FT pójdzie za kwotę 20-50 tyś. zł.
Kiedyś byłaby to dużo wyższa kwota, ale graczy ubyło.
50 tys za coś co aktualnie ma przychód 400 zł miesiecznie? Big Grin

Damian dam znać im że są chętni ale oni mają swój zespół, wiem też że zostawią sobie Dawida.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Noi fajnie Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

(21.12.2017, 11:09)Kuba napisał(a):  50 tys za coś co aktualnie ma przychód 400 zł miesiecznie? Big Grin

Damian dam znać im że są chętni ale oni mają swój zespół, wiem też że zostawią sobie Dawida.

a co z takimi ,,przyjaznymi" graczami, jak ja i kradziej Big Grin?
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
(21.12.2017, 11:09)Kuba napisał(a):  50 tys za coś co aktualnie ma przychód 400 zł miesiecznie? Big Grin

No i fajnie. Dzięki!
Jak wygląda kwestia tego "mulenia FT", polepszyło się, pogorszyło?
Jak muliło? Internet im zle chodził!
Witaj Kuba,zapomniałeś o najlepszym graczuBig Grin?
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
(22.12.2017, 18:32)Dawid napisał(a):  Jak wygląda kwestia tego "mulenia FT", polepszyło się, pogorszyło?

Troche się polepszylo chociaż czasem łapie na chwile zawieche ale przechodzi
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(20.12.2017, 19:10)damian44 napisał(a):  pobawię się w zgadywanie. Obstawiam, że FT pójdzie za kwotę 20-50 tyś. zł.

Ta... Za dwie łyżki zupy co najwyżej Big Grin Przehandlują Was jakimś Wietnamczykom, Koreańcom albo innym Chińczykom i skończy się FT a zacznie harowanie 12 godzin dziennie za miskę ryżu, to Was czeka Tongue
Zakładka klub dalej leży
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
(23.12.2017, 14:27)Dawka napisał(a):  
(22.12.2017, 18:32)Dawid napisał(a):  Jak wygląda kwestia tego "mulenia FT", polepszyło się, pogorszyło?

Troche się polepszylo chociaż czasem łapie na chwile zawieche ale przechodzi

Ok, dzięki. W takim razie zamykam ten temat.

Jeżeli są jakieś inne błędy -> zapraszam na support.

Jeżeli z naszej strony pojawią się jakiekolwiek decyzje dotyczące gry FT zostaną podane w grze / na forum w odpowiednim do tego miejscu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio