Ogłoszenia
Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

3 75.00%
Nie

1 25.00%
Nie mam zdania

0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystki Klubowe
Statystki klubowe
  • Serwer 11
  • Moduł Klub
Dokładnie chodzi tutaj o poszerzenie informacji na temat statystyk klubowych (zakładka Klub -> Inne -> Statystki). Mianowicie dodanie szczegółowych statystyk odnośnie drużyny, np.:
  1. Najwięcej rozegranych meczy dla klubu
  2. Najwięcej bramek dla zespołu
  3. Najwięcej asyst
  4. Najwięcej interwencji 
  5. Najwięcej interwencji bramkarz
Moja propozycja również jest taka, aby dodać klubowe statystki sezonu, jak wyżej, jednak dotyczyć będą obecnie rozgrywanego sezonu piłkarskiego, czyli analogicznie:
  1. Najwięcej rozegranych meczy w obecnym sezonie
  2. Najwięcej bramek w sezonie
  3. Najwięcej asyst w sezonie
  4. Najwięcej interwencji w sezonie
  5. Najwięcej interwencji bramkarza w sezonie
Sądzę, że to może zaciekawić graczy oraz ciekawy pomysł do przemyśleń. Raczej jasno, zwięźle opisane.
Mam kilka innych przemyśleń jeszcze, lecz zobaczymy czy pierwsza z nich spasuje innym.

Pozdrawiam,
Bleis (Sysho/s11)
[Obrazek: d7075e07124d7.png]
ja zapytam kto to zrobi ?
Z całym szacunkiem, można było o to prosić pół roku temu. Pomysł sam w sobie nie jest zły ale teraz nikt tego nie zrobi.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Zarzuciłem jedynie pomysł, aby FT szło do przodu trzeba coś kombinować inaczej staje się prostolinijnie, nudne.
Zresztą powoli już tak się stało.
a ono nie jest juz nudne ?
(31.12.2017, 10:29)kamil138 napisał(a):  a ono nie jest juz nudne ?

Trochę się takie stało.
Zależy, ile ma potka, wtedy gra toczy się o coś albo o nic, bo nie dogonisz nikogo, kto ma sporo więcej UM.
Dlatego też warto dodać jakieś nowości, zainicjować cokolwiek, że jednak nie ma stagnacji w tej grze pod względem rozwoju.
Przykro mi ale nie ma szans na wprowadzenie tego już na s11.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Kuba a jest wgl szansa na wprowadzenie w tym roku czegoś?
(02.01.2018, 18:26)kamil138 napisał(a):  Kuba a jest wgl szansa na wprowadzenie w tym roku  czegoś?

Postaram się odpowiedzieć za niego. Jak już wiecie trwają negocjacje w sprawie przejęcia FT przez inną firmę. Ta też firma planuje stworzyć na bazie FT markę globalną, więc nie liczyłbym na samym FT na jakieś wielkie zmiany w grze.
Myślę że już wszystko jasne jeżeli chodzi o pomysł gracza, dlatego też zamykam temat.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio