Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia Forum
#16
W związku z bardzo małym zainteresowaniem w dziale Grafika (Zlecenia graficzne + Nasza twórczość) dział ten został usunięty. Od tego momentu wszelkie prośby graficzne należy składać na forach przeznaczonych do tego typu, na forum FT tematy związane z prośbami graficznymi będą zamykane i przenoszone do kosza.
#17
Od dnia dzisiejszego w dziale Gry i zabawy forumowe obowiązuje moderacja wątków. Oznacza to tyle, że każdy napisany tam temat będzie czekał na akceptację przez Moderatora Forum / Globalnego Moderatora lub Administratora, którzy zadecydują czy wątek zostanie zatwierdzony, czy też nie.
#18
W związku z ogłoszeniem przez nas oficjalnej daty startu s11 na forum został utworzony specjalny dział, który ma pomóc osobom szukającym klubu lub zawodników do klubu dogadać się z innymi graczami jeszcze przed startem serwera 11.

Link do działu: http://forum.footballteam.pl/forumdisplay.php?fid=436
#19
Wprowadzono modyfikacje do działu Transfery z racji zaśmiecania tematów. Po pierwsze - wszystkie tematy będą zamykane po sporządzeniu oferty, po drugie - usunięto możliwość odpowiadania w tematach z ofertami. Po trzecie - usunięto z regulaminu działu zapisy o odświeżaniu tematu oraz o nieaktywnych tematach.

Pozdrawiam.
#20
W związku z nikłym zainteresowaniem działem Transfery dział ów został skasowany.
#21
Mała zmiana w poziomach ostrzeżeń. Od dzisiaj:

1. Każda osoba, która osiągnie 100% ostrzeżeń = Odebranie możliwości pisania przez 2 tygodnie na forum.
2. Każda osoba, która osiągnie 50% ostrzeżeń = Posty użytkownika będą moderowane przez 7 dni.
#22
Dnia 29 listopada bieżącego roku po godzinie 14 forum zostanie zamknięte, następnie zostanie przeprowadzona aktualizacja wersji silnika forum z 1.8.6 do 1.8.8. Zmiana jest konieczna z racji niekompatybilności pluginu antyspamowego.
#23
Dnia 3 grudnia 2016r. forum zostanie zamknięte z powodu utworzenia kopii zapasowej bazy danych. Proces zajmie 20-30 minut, po tym czasie forum zostanie ponownie otwarte.
#24
Dnia 30 grudnia 2016r. forum zostanie zamknięte, następnie zostanie przeprowadzona aktualizacja silnika forum z wersji 1.8.8 do wersji 1.8.9.
#25
Dnia 03 lutego 2017r. forum zostanie zamknięte, następnie zostanie przeprowadzona aktualizacja silnika forum z wersji 1.8.9 do wersji 1.8.10.

EDIT. Przesunięte na 04.02.2017
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.


Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio