Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze Reprezentacji Polski
Jednak według mnie to właśnie z naszej rodzimej ligi powinno być najwięcej zawodników w kadrze, bo chyba od tego ona jest. <s>Big Grin<s> W meczu z Ukrainą na bramce postawił bym Boruca. Artek ma charyzmę której ciut brakuje Wojtkowi i jest zdecydowanie bardziej doświadczony. Jeżeli ktoś się z czymś nie zgadza proszę kontynuować temat <s>Wink<s>
Odpowiedz
Szczęsnemu według mnie uderzyła "sodówka" i zaczął cwaniaczyć że on niby taki super i ten teges... może i jest dobrym bramkarzem ale brakuje mu pokory którą zdobył już Boruc po ostatnim incydencie <s>Wink<s> <s>Big Grin<s>
tak więc też stawiałbym na Boruca <s>Wink<s>
Odpowiedz
Jak byłem młodszy udawałem, że jestem "Królem Arturem", sympatia do tego ów zawodnika pozostała i myślę, że przez dłuższy okres nie zaginie <s>Big Grin<s> Zgadzam się co do twojego Tomku zdania o Wojtku.
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):Szczęsnemu według mnie uderzyła "sodówka" i zaczął cwaniaczyć że on niby taki super i ten teges... może i jest dobrym bramkarzem ale brakuje mu pokory którą zdobył już Boruc po ostatnim incydencie <s>Wink<s> <s>Big Grin<s>
tak więc też stawiałbym na Boruca <s>Wink<s>

Czyli co, jak Boruc nie miał pokory to był zły? Bo to jest bezsensowne gadanie, że "nie nauczył się pokory to jest gorszy od Boruca". Obaj na moje są zbyt przeczuleni na punkcie swoich umiejętności. Boruc też zresztą od samego początku kariery był cwaniaczkiem i teraz tym samym tropem idzie Szczęsny. Pewnie ma pewne nawyki po ojcu, który też lubi mówić (za) dużo i wprost <s>Wink<s> Osobna sprawa, że to "cwaniactwo" wylewa się dość często w sprawach, w których Tata Szczęsny ma zwyczajnie w świecie rację.

Co nie zmienia faktu, że jeśli Boruc zaczyna teraz grać regularnie... to nie pozostaje nic innego, jak jego wsadzić między słupki bramki. Dudek i Boruc to najlepsi bramkarze polskiej reprezentacji w ciągu ostatnich lat... Kuszczak, Tytoń, Szczęsny, Kowalewski - owszem, są dobrzy... ale to nie jest to samo. Dudek i Boruc potrafili przez wieeeeele spotkań grać na równym, wysokim poziomie. Z kolei wspomniana czwórka (i masa innych bramkarzy) to są raczej pojedyncze wyskoki albo krótkotrwające "dobre passy".
Odpowiedz
Gdzie tam dla Szczęsnego uderzyła sodówka... Żeby on odnosił się arogancko do wszystkich lub coś w tym stylu, ale z nim można normalnie porozmawiać. Jest różnica między pewnym siebie, a sodówką.
Zresztą bramkarz musi być szalony, bo stać w jednym miejscu tyle czasu, kto normalny by wytrzymał? <s>Tongue<s>
Odpowiedz
Na Boruca akurat można było zawsze liczyć, tym bardziej teraz gdzie już najgorszy okres ma za sobą. Można na niego stawiać w ciemno i jestem po prostu pewny, że nikt się nie zawiedzie.
Odpowiedz
warto utrzeć nosa czasami tym tak bardzo pewnym siebie osobom <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):warto utrzeć nosa czasami tym tak bardzo pewnym siebie osobom <s>Big Grin<s>

A spróbuj rozwinąć swoją wypowiedź, odnośnie czego ona jest?
Odpowiedz
akurat odnośnie van Persiego i tym że Boruc go zatrzymał a on niedowierzał. <s>Wink<s>
ale ogólnie też powinno być stosowane <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Nawet jeżeli Boruc miewał jakieś krzywe akcje, to i tak nie zmieniało to faktu, że był najwyższej klasy bramkarzem i według mnie dalej jest. W Polsce według mnie tylko Artek i Łukasz Fabiański...
Odpowiedz
Fabiański? Etatowy gracz ławki rezerwowych?
Odpowiedz
Miał chyba kontuzję jakąś ostatnio.
Odpowiedz
Karol Linetty" napisał(a):A co się dzieje z naszym dawnym bramkarzem kadry? Wie ktoś?

o kogo ci chodzi.?
Odpowiedz
On jak wyzdrowieje to co rusz łapie nową kontuzję <s>:/<s> Pechowy człowiek, szkoda mi go, bo z nim trenowałem...
Odpowiedz
A co myślicie o powołaniu do kadry Bartosza Salamona ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio