Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze Reprezentacji Polski
Szczesny jest lepszy skillsami od Boruca i ma zadatki na naprawde klasowego bramkarza tylko troche w glowce mu poprzewracalo sie. Jak to ogarnie to bedziemy mieli bramkarza na wiele lat. Obecnie wolalbym jednak, aby bronil Boruc w reprezentacji. Jest duzo pewniejszy i ma charyzme, ktorej Szczesnemu brakuje.
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Szczęsnemu się nie poprzwracało w główce tylko przez kontuzje nagle zaliczył spadek formy a Boruc uważam że jest bardzo dobrym bramkarzem ale stawiałbym na Wojtka <s>Wink<s>
Odpowiedz
A co przed Euro bylo? Calkiem normalnie sie wypowiadal? , )
Odpowiedz
młodzieńcze szaleństwo sie odezwało wtedy <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Ja cenię piłkarzy za grę, a nie za to czy są dobrzy w wypowiadaniu się przed kamerą. Piłkarzy oceniajmy piłkarską miarą.
Odpowiedz
Nie wmowisz mi, ze zachowanie poza boiskiem nie ma wplywu na poziom gry. Ma i to duzo.
Odpowiedz
Thous" napisał(a):Nie wmowisz mi, ze zachowanie poza boiskiem nie ma wplywu na poziom gry. Ma i to duzo.
Niedorzeczność... jaki jest C. Ronaldo, zadufany w sobie pyszałek, a na boisku trzyma poziom...
Odpowiedz
Bo jest jeszcze cos takiego jeszcze, ze zachowanie poza boiskiem moze pozytywnie wplywac na gre. Nie ma reguly , ze zawsze psuje , )
Zadufany w sobie pyszalek, hmm, raczej nie, ale jezeli nawet to zadufanie w sobie daje mu widocznie niesamowita pewnosc siebie i strzela bramke za bramka.
Odpowiedz
W takim razie może i Szczesnemu nonszalancja wypowiedzi daje motywującego kopa?
Odpowiedz
Możliwe ja osobiście nic do niego nie mam ale martwi mnie jego mały spadek formy <s>:/<s>
A po za tym mówi się że Wenger ma sprowadzić na The Emirates Valdesa więc będzie mu ciężko żeby w pierwszej "11" wyjchodzić <s>:/<s>
A do kiedy on w ogóle ma kontrakt z Arsenalem <s>Big Grin<s>?
Odpowiedz
Throntee" napisał(a):W takim razie może i Szczesnemu nonszalancja wypowiedzi daje motywującego kopa?
Pieknego kopa dala mu przed Euro, oby tak dalej tylko.
Odpowiedz
Mecz z Ukraina tuż tuż, jak tam nastroje przed arcyważnym spotkaniem biało-czerwonych?
Myślicie, że Salamon zagra z Ukrainą?
Odpowiedz
Glik i Salamon na środku? Obrona z Serie A brzmi ciekawie ale nie z nimi <s>Smile<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Throntee" napisał(a):Mecz z Ukraina tuż tuż, jak tam nastroje przed arcyważnym spotkaniem biało-czerwonych?
Myślicie, że Salamon zagra z Ukrainą?

Jeśli już to wejdzie na ostatnie 10 minut jak będziemy przegrywać 0-3 <s>Tongue<s>
Odpowiedz
To kogo na środku obrony widzicie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio