Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze Reprezentacji Polski
Z Serbią 2:0, eee?

Co do Euro: balonik jest już napompowany, a do samych mistrzostw, media zmanipulują nas tak, że Polska o już w ogóle wygra je z palcem w nosie. Pierwszy przeciwnik, Irlandia Północna, cóż, przeciwnik twardy i twardo będzie grał, Polacy w piłkę nie lubią grać twardo, choć są twardzi. Następnie, Ukraina: pod wodzą obecnego trenera Ukrainy nie pokonaliśmy jej jeszcze ani razu, Ukraina jest zawsze groźna i co by nas nie zaskoczyła. Kolejny raz Niemcy. Chociaż w eliminacjach ich pokonaliśmy, na mistrzostwach mogą już nie dać się tak łatwo, ale fajnie by było, żeby Polacy zaskoczyli nie tylko Niemców, ale i całą nasza grupę.

Pozostaje jeszcze kwestia tego czy teraz rozpędzeni Polacy zachowają dobrą grę do mistrzostw europy. Nie patrząc na media, wyjście z naszej nie tak łatwej grupy już będzie sukcesem.

Odnosząc się do sparingów jeszcze, z Serbią nie pokazaliśmy nic, a Finlandia mocna również nie jest jak kiedyś.

We will see.

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
Z Serbią 1:0.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Jedna bramka w prawo czy lewo Big Grin ważne, że zwycięstwo.
Odpowiedz
Warto przypomnieć zwycięski skład Reprezentacji Polski z Portugalią, z 2006r

Wojciech Kowalewski
Paweł Golański
Jacek Bąk
Arkadiusz Radomski
Grzegorz Bronowicki
Jakub Błaszczykowski
Mariusz Lewandowski
Radosław Sobolewski
Euzebiusz Smolarek (2)
Maciej Żurawski
Grzegorz Rasiak

Od nas został Kuba. Od nich: Nani, Rolando, Karwalio
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
(26.06.2016, 16:47)Książę Nieporządek GMLL napisał(a):  Warto przypomnieć zwycięski skład Reprezentacji Polski z Portugalią, z 2006r

Wojciech Kowalewski
Paweł Golański
Jacek Bąk
Arkadiusz Radomski
Grzegorz Bronowicki
Jakub Błaszczykowski
Mariusz Lewandowski
Radosław Sobolewski
Euzebiusz Smolarek (2)
Maciej Żurawski
Grzegorz Rasiak

Od nas został Kuba. Od nich: Nani, Rolando, Karwalio

Jeszcze grał Kszynuwek i Matósiak.

RASIAK!!! Heart  Heart  Heart
Odpowiedz
Nie mówcie, że wierzycie w awans.
Takie sytuacje, co miała dziś Armenia, to to je karygodne.
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
(11.10.2016, 22:43)Opiekun Redakcji El B napisał(a):  Nie mówcie, że wierzycie w awans.
Takie sytuacje, co miała dziś Armenia, to to je karygodne.

Ja to od Euro powtarzam, że tamten wynik to był fart i nic więcej. W awans mogę wierzyć, ale nikt mi nie wmówi, że już jesteśmy jakąś tam potęgą, bo dalej gramy taką chałę, jaką zawsze graliśmy. No, może więcej atakujemy, ale tak poza tym to dramat.
Odpowiedz
Bez Kuby i Grosika nic byśmy nie osiągnęli
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem ta nasz reprezentacja nie jest taka zła Smile
Zawsze jestem i byłem optymistą gdy oglądałem mecze polskiej reprezentacji. To prawda kosztowało mnie to dużo nerwów ale taki jest po prostu sport w Polsce. Porównajcie do ręcznych czy siatkarzy ;p

Może i nie mamy jakiegoś mistrzowskiego składu ale to nie jest takie istotne. Ważne, że chłopaki zostawiają serducho na boisku, dają z siebie wszystko, próbują, walczą. A przecież to jest ważniejsze od umiejętności.
Mamy Lewego który dyryguję drużyną i widać sportową klasę.
Nasi błyskotliwi skrzydłowi i boczni obrońcy włączający się w to wszystko to jest Polska piłka według mnie. Zieliński coraz bardziej się pokazuje co mnie cieszy.
Co prawda w meczach eliminacyjnych do MŚ, jest za dużo luzu. Nawałka pozwolił na zbyt dużo i widać, że coś nie działa tak jak powinno. Na pewno każdy już słyszał o aferze po meczu z armenią, o hotelowych wybrykach.
Jak na Euro mieliśmy defensywę nie do przejścia tak teraz musimy nad tym ostro popracować.

Problemem jest też to, że wypadli nam z gry kluczowi piłkarze co było widać.
Cionek za Pazdania. Glik jakoś z nim nie współpracuje, przez co zdarzają się im spore błędy. Co prawda Cionek stara się ale myślę, że każdy chce już powrotu kapitana Legi Pazdinio Big Grin

Teodorczyk za Milika. Milik dość kontrowersyjna postać w polskiej piłce lecz co było widać w spotkaniu z Danią, niezastąpiony. Potrafi się znaleźć w polu karnych jak nikt inny, co prawda ze skutecznością jest u niego kiepsko lecz błyszczy też swoimi podaniami. Teo jak dla mnie wogóle nie czuje tego co pokazał z Armenią.

Krychowiak może i nie wypadł ale jak dla mnie w tym sezonie to "drewno". Przykro mi to mówić ale nasz defensor i kreator akcji kompletnie bez formy. Te przenosiny do PSG według mnie kompletnie nie potrzebne. Widać, że potrzebuje czasu by dojść do optymalnej formy jak to Grzegorz pokazywał nie raz : D

Oczywiście minusem jest również to, że ławkę to mamy jak nikt inny nie za specjalną. Potencjał jest, lecz nie na boisku niestety.

Mógłbym tak pisać lecz niech inni się wypowiedzą.
Nie chwalę Polskiej drużyny ale na pewno możemy osiągnąć wiele gdy każdy osiągnie optymalną formę i będzie zdrów : )
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio