Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Hip-Hop
ej dobra to jest temat o Hip-hopie a nie o Polsce gdzie jest wschód itd. <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Dokładnie <s>Big Grin<s> Jakie nutki na doła polecacie? Tak na przyszłość, bo akurat dziś jestem w dobrym nastroju <s>Smile<s>
Odpowiedz
Na doła?
W sensie bardziej weselsze czy jeszcze bardziej dołujące? <s>:p<s>
Odpowiedz
mnie o weselsze z hip-hopu nie pytaj <s>Big Grin<s>
mi humor poprawia coś z klimatów reggae, club dance i niezniszczalny klimat Disco Polo.! <33 <s>Big Grin<s>
ja nie znam weselszych piosenek hip-hopowych <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
chilloutowy kawałek to np. 3Y- Plaża, lub piosenki 3ody Kru - Chillout(nie pamiętam dokładnie nazwy)

Sobota - Tańcz Głupia
Bardzo wesołe piosenki właśnie ma 3oda Kru
Abradab - Rapowe Ziarno

Bym musiał sprawdzić, a nie chce mi się za bardzo <s>Tongue<s> Skleroza robi swoje <s>Wink<s>
Odpowiedz
no ta... różnie to bywa <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
GanjaMafiaLabel" napisał(a):Dokładnie <s>Big Grin<s> Jakie nutki na doła polecacie? Tak na przyszłość, bo akurat dziś jestem w dobrym nastroju <s>Smile<s>

Hans Solo - Polak wyjątkowy song <s>Big Grin<s> Genialny track <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Hmm chodziło mi bardziej o single w stylu:

Kali - Gdy zgaśnie słońce
Kali - Wybij się
Paluch feat Kali - Nie musisz nic

<s>Wink<s>
Odpowiedz
Młody M .
Rahim
Chada
Z.B.U.K.U

POLECAM !!
Odpowiedz
Czego Wy sluchacie, brrr <s>:mrgreen:<s>
Jedynie podzielam Zeusa i Bisza, jeszcze Mioush taki sredniak , )

Albumy na dola? Mnie zawsze rozbawic potrafia:
Dinal - Kaseta Demonstracyjna | W strefie jarania i w strefie rymowania
Dwa Slawy - Dla Slawy | Niesmiertelna Nawijka Dwuslawowa | Muzyka Kozacka i ubiegloroczny legalny debiut Nie wiem, Nie Orientuje sie
Mnostwo zabaw slownych, dwuznacznosci, po ktorych banan na mordzie gwarantowany , )

Mi takze pieknie wchodzi:
Eis - Gdzie jest Eis - plyta idealna, najlepsza w PL rapie, mega zawsze mnie motywuje
Smarki Smark/Pysk/Kixnare - Moda na EPke (Najebawszy EP) - takze idealna plyta. Szkoda, ze tylko EPka.
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Ja nie słucham ale pare muzyk z MBTM mi sie podobało o HP <s>Smile<s>
Odpowiedz
Underground? Nie słucham za bardzo, chyba że kumpel podeśle jakiegoś linka. <s>Tongue<s>
Z polskiego rapu to głównie Kaliber 44, PFK (Nie dlatego, że gimbaza sie jara po filmie...) Peji, Kali, HG, DGE, Eldo, WSRH, OSTR, PCP, Pezet, Małolat, Paluch, Onar, Grubson, WWO, Molesta. Bardzie jaram sie amerykańskim rapem np. Westside Connection, Ice Cube, Nas, Big L, Biggie, DMX, Snoop Dogg, Cypress Hill, 2Pac. Poza rapsami lubie czasem posłuchać blues'a, reggae i disco polo <s>Big Grin<s>
Dużo by wymieniać. <s>Tongue<s>
Moderator Forum - Początek 18.04.2011r. - Koniec X.06.2012r.
Moderator Chatu [s2] - Początek 30.07.2010 Koniec - 30.07.2011r.
Moderator Chatu [s4] - Początek 10.03.2011 Koniec - 7.04.2011r.
Moderator Chatu [s4] - Początek 17.05.2011 Koniec - X.11.2011r.
Moderator Chatu [s6] - Początek 05.10.2011 Koniec - 27.10.2011r.
Moderator Chatu FTC - Początek 22.05.2014 Koniec - ...
Tester s8.
Odpowiedz
Gural i ostry ich najwięcej słucham <s>Smile<s>
Odpowiedz
Wizja Lokalna - pisałem? Nie pisałem.. To piszę.

Wizja Lokalna: Osa & Szula - <m>http://www.youtube.com/watch?v=q9u2qSKkbII<m> najnowszy klip do nowego albumu.
[Obrazek: s.gif] nie gryzie..
Odpowiedz
Polecanko z tego roku co narazie przesluchalem z podziemia , )

Maz x Chok x Zielichowski - Dluga Deszczowa Jesien EP
Bardzo dobra plyta, jak dla mnie najlepsza narazie w tym roku. Maz w swietnej formie, mega stylowe goscinki powracajacego po latach Deobsona. Klimatyczne bity Zielichowskiego i nie do konca podchocacy mi Chok, ale tez nie przeszkadza. Napewno trzeba sprawdzic.
<m>http://www.youtube.com/watch?v=e1g03jp1VYY<m>

TrzyBe / Kosaaa - Pierwiastek: Emocje
Solidna EPke z jedna swietnym trackiem (link - Zamknij Oczy). Dobre teksty, emocje w glosie, bity Kosy pasujace do TrzyBe. Goscinki srednie, mogloby w sumie ich nie byc. Warto sprawdzic.
<m>http://www.youtube.com/watch?v=qx2aBtW-29o<m>

Chester - Nieopatentowane Patenty
Pierwszyr raz o nim uslyszalem. Podszedlem zupelnie bez oczekiwan. MC z potencjalem, momentami ma trafne porownania, celne pancze, ale czasami rzuci tez czerstwy wers lub zupelnie niepotrzebny. Plyta tez nierowna.
Najlepszy numer - <m>http://www.youtube.com/watch?v=rfiiE0LOXL4<m>

Jak cos to moge pisac takie 'polecanka'.
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio