Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-Mobile Ekstraklasa
FT Pablo" napisał(a):No i pierwszy mecz za nami. Remisik Lechii z Pogonią, w sumie jak najbardziej zasłużony <s>Smile<s> Zresztą jakoś tak czułem, że ten remis może paść <s>Tongue<s>

Nie ukrywam, że wolałbym wygraną Pogoni <s>Smile<s>
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):
FT Pablo" napisał(a):No i pierwszy mecz za nami. Remisik Lechii z Pogonią, w sumie jak najbardziej zasłużony <s>Smile<s> Zresztą jakoś tak czułem, że ten remis może paść <s>Tongue<s>

Noooo <s>Wink<s>
Odpowiedz

Niech oni się cieszą, że zremisowali chociaż - najpierw grali w 10, stracili gola... i w sumie wygrali też dzięki karnemu na Edim w ostatnich sekundach meczu <s>Smile<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):

i w sumie wygrali też dzięki karnemu na Edim w ostatnich sekundach meczu <s>Smile<s>

Wygrali? <s>Big Grin<s>

Odpowiedz
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):Wygrali? <s>Big Grin<s>

Zremisowali kurde no <s>Tongue<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):

Niech oni się cieszą, że zremisowali chociaż - najpierw grali w 10, stracili gola... i w sumie wygrali też dzięki karnemu na Edim w ostatnich sekundach meczu <s>Smile<s>
#fail
Odpowiedz
No na farcie był remis, ale, iż kibicuje im w związku, ze jestem kibicem Legii, dlatego wolałbym wygraną <s>Wink<s>

Odpowiedz
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):No na farcie był remis, ale, iż kibicuje im w związku, ze jestem kibicem Legii, dlatego wolałbym wygraną <s>Wink<s>

A ja to w sumie byłem za nimi z racji tego, że kumpel jest za Lechią <s>Big Grin<s> Mimo, że jestem za Wisłą, która ma "sztamę" z Lechią to byłem za Pogonią <s>Big Grin<s> A poza tym Ediego lubię <s>Smile<s> Jeszcze kiedyś Claudio Milar grał w Pogoni - to był duet... ale potem Claudio odszedł... a parę lat temu zginął bodajże w wypadku samochodowym
Odpowiedz
Zginął w Brazylii w wypadku autokaru, gdy jego drużyna wracała z towarzyskiego meczu z Santa Cruz FC. - ciocia wiki <s>Tongue<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):No na farcie był remis, ale, iż kibicuje im w związku, ze jestem kibicem Legii, dlatego wolałbym wygraną <s>Wink<s>

A ja to w sumie byłem za nimi z racji tego, że kumpel jest za Lechią <s>Big Grin<s> Mimo, że jestem za Wisłą, która ma "sztamę" z Lechią to byłem za Pogonią <s>Big Grin<s> A poza tym Ediego lubię <s>Smile<s> Jeszcze kiedyś Claudio Milar grał w Pogoni - to był duet... ale potem Claudio odszedł... a parę lat temu zginął bodajże w wypadku samochodowym

Edi klasowy piłkarz, ta jego lewa noga <s>Smile<s>

Odpowiedz
Godzilla DA" napisał(a):Zginął w Brazylii w wypadku autokaru, gdy jego drużyna wracała z towarzyskiego meczu z Santa Cruz FC. - ciocia wiki <s>Tongue<s>

Nie rozmawiam z ciotką jak siedzę na forum <s>Tongue<s> Ale byłem blisko...
Odpowiedz
Bliżej niż ja <s>Big Grin<s> Ja nawet nie wiedziałem że on zginął... Pamiętam w jakieś gazecie był opis klubów ekstraklasy i w Milar jako gwiazda Pogoni był przedstawiony.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Polonia wygrywa z Lechem <s>Smile<s>

Odpowiedz
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):Polonia wygrywa z Lechem <s>Smile<s>

I tak przegrają 3 albo 4 do 1 <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):
Móraż Wrk Beton FCG" napisał(a):Polonia wygrywa z Lechem <s>Smile<s>

I tak przegrają 3 albo 4 do 1 <s>Big Grin<s>

raczej nie <s>Smile<s> z dwojga złego, wolę, aby Polonia wygrała, a najbardziej pasowałby mi remis <s>Wink<s>

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio