Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinomaniacy FT - łączcie się!
Matko Bosko... a o czym wyżej wspomniałeś ?

http://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550
Odpowiedz
Ja nie oglądałem, ale chciałbym, żeby dowiedzieć się, dlaczego ten film prawie został wpisany na listę zakazanych Big Grin Nie mogę teraz wygospodarować czasu na ten seans, ale może za dwa, trzy miesiące... Trochę przeraża mnie to, że dostał tyle nagród - zazwyczaj takie nagradzane produkcje nie trafiają w mój, może dość prosty gust.
Odpowiedz
dajcie mi jakiś dobry dramat z dobrą historią, nie jakąś wypisz wymaluj miłość albo jakieś raki

ewentualnie mózgostrzelny thriller z zaskakującym zakończeniem,

http://www.filmweb.pl/user/pjoterowicz / żeby nie było polecanych durnot xD
Odpowiedz
Widzę że nikt nie zna takiego ciekawego filmu a chętnie sam bym zobaczył kawałek dobrego kina
Więc może ktoś coś?

Pjotero - widzę, że niedawno oglądałeś film Księgowy. Ja oglądałem go dziś, widzę, że oceniłeś go na 7 gwiazdek. Może masz jakieś zdanie na temat tego filmu? Bo szczerze sam nie wiem co o nim myśleć niby spoko ale z drugiej strony...
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
nie wiem, Ben zagrał jak Ben, od początku dla mnie było wiadome że to są bracia...ten Bracks Brax czy jakoś tak, takie przeczucie xd

historia nawet fajna, czasem nieprzywidywalna, gdyby tylko nie to przeczucie że to bracia ;D

ale 7 i tak było naciągane Big Grin

dzisiaj dopiero, w końcu, aż...obejrzałem Nienawistną Ósemkę, chociaż nie lubię takich długich filmów to obejrzałem cały, bez żadnych większych przerw i mi się podobał...

trzeba będzie sobie zrobić maraton filmów Tarantino, których nie oglądałem
Odpowiedz
ooo, ale jutro (w sensie dzisiaj) jak wstanę...muszę koniecznie obejrzeć

"Musimy porozmawiać o Kevinie" takie sztosiwo, czas najwyższy obejrzeć po raz kolejny
Odpowiedz
Wywiad ze słońcem narodu dobry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio