Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Teamowe pogaduchy o wszystkim i o niczym :-)
Nie, chyba nie ma takiej potrzeby Tongue
Odpowiedz
Po 2 latach Ci się odwidziało powiadasz? Big Grin
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Jak sam widzisz, dobry wątek potrafi sam się obronić Big Grin Dwa lata, a on dalej jest!
Odpowiedz
A no. Big Grin Ostatnio nawet co nieco czytałem z tego wątku. Tongue
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
Mnie do przeglądania zniechęciły te wszystkie HTML-e, które się po przenosinach forum wykrzaczyły... Ale ja mniej więcej pamiętam, o czym się wtedy rozmawiało i z kim... Wink To był w sumie okres, kiedy większość tego rodzaju wątków powstawało...
Odpowiedz
Ostatnio tak siedziałem i myślałem czy by nie edytować takich postów i przywrócić je do właściwego stanu tylko zastanawiam się czy jest sens robienia czegoś takiego.
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
Jeśli masz dużo czasu , chęci i uważasz że to coś zmieni , wdg mnie strata czasu Wink
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Jak na moje to... nie ma to sensu.
Odpowiedz
Dokładnie tak samo sądzę , to bezcelowe .
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Edytowanie prawie całego wątku raczej nie ma większego sensu. Szkoda na to czasu, którego potrzeba by było dość dużo. Faktycznie trochę krzaków wyrosło, ale myślę, że da się jakoś to przeżyć Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio