Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formuła 1, MotoGP i inne serie wyścigowe... (RIP Sean!)
Ja na razie czekam na kwalifikacje do GP Rosji Smile.
...(...)...
Odpowiedz
W obecnym sezonie powróciłem do oglądania F1 po dłuższym czasie, ktoś jeszcze ogląda?
Odpowiedz
Ja się przerzuciłem na MotoGP, F1 jest coraz nudniejsza i monotonna, zwłaszcza teraz...
Odpowiedz
W F1 zmiany poszły w złą stronę i nie bardzo widzę aby władze to zauważyły. W MotoGP dzieje się coś od startu do ostatniego okrążenia, w F1 można w sumie spokojnie obejrzeć tylko start i ostatnie okrążenie, w większości wyścigów nic się nie straci. W tym sezonie F1 nie oglądam bo w sumie nie mam gdzie ale może to i lepiej :-)
Odpowiedz
Dla mnie F1 nudne od bodajże sezonu 2009 i mistrzostwa Buttona.
Dlaczego Abrus kochany jest? Dlatego. 
Odpowiedz
Brawn wtedy ciekawie zamieszał w stawce, aż szkoda że nie pociągnęli tego dłużej. Później dominacja Vettela, proeko zmiany, cięcie wydatków które nie prowadzą do niczego dobrego (subiektywna ocena). Jak w 2014 ktoś pomyślał, że wygrana Hamiltona zwiastuje w końcu prawdziwą walkę na torze to dostał w łeb bo z jednej, czasami już nudnej, dominacji nastała druga (chyba jeszcze nudniejsza). Przebłyski ciekawej rywalizacji to chyba trochę za mało, być może takie czasy w których liczy się głownie efektowność a nie efektywność? Ciężko jednoznacznie stwierdzić.
Odpowiedz
(08.09.2016, 18:52)Borian napisał(a):  
Brawn wtedy ciekawie zamieszał w stawce, aż szkoda że nie pociągnęli tego dłużej.

Ciągną do dzisiaj, tak bym to ujął... Wink
Odpowiedz
(08.09.2016, 18:59)FT Pablo napisał(a):  
(08.09.2016, 18:52)Borian napisał(a):  
Brawn wtedy ciekawie zamieszał w stawce, aż szkoda że nie pociągnęli tego dłużej.

Ciągną do dzisiaj, tak bym to ujął... Wink

W sumie racja, jednak teraz stoi za nim koncern więc nie dziwne że może sobie na to pozwolić, wtedy to było zaskoczenie Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio