Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bundesliga
(18.03.2015, 20:40)Cannabis napisał(a):  Szkoda Manchesteru żeby to coś sie tam panoszylo

No to jaki? Błękitni Stargard Sczeciński?

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
Lewandowski słaby jest jak dla mnie (moja opinia tylko) no ale jak na moje oko to by pasował do Arsenalu albo Liverpoolu, takie moje zdanie.
Odpowiedz
Mówisz o Lewym, jakby był kałem. Daj jakieś dane, czy coś, o Tobie chciałbym też usłyszeć, skoro mówisz, że on jest cieniasem..

Jak on jest cieniasem to kim Ty jesteś Cannabis?

@Adrian DU

Tak. MU będzie dla niego najlepsze, bo z Costą rywalizacji nie ma szans pod względem fizyczności, ale RVP i Rooney sa coraz starsi.
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
To je Cannabis.. tego nie ogarniesz...
A kluby dla Piszczka/Błaszczykowskiego/Milika?

@Informacja dodatkowa: Real Madryt upatruje się na Lewandowskiego - Koszt transferu 30 milionów euro.
Jak dla mnie:
Piszczek - Barcelona/Milan
Błaszczyk - Liverpool
Milik - w sumie niech zostanie Ajax Tongue

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
(19.03.2015, 17:29)Adrian DU napisał(a):  @Informacja dodatkowa: Real Madryt upatruje się na Lewandowskiego - Koszt transferu 30 milionów euro.
Lewy do Realu nie pasuje, widać to na przykładzie Bayernu. Najlepiej pasowałby do Premier League, gdzie mógłby wykorzystać swoją fizyczność.
Redaktor FTN od 25.06.2014 do 17.11.2014
Moderator Forum 20.01.2015 - 20.06.2015
Odpowiedz
wypad z lewym z Realu, nie pasuje + to tylko ploty że Real lewego obserwuje.
Seba zawsze ponad wami ... i to Was boli pazie Dodgy
-> godzilla nie bądź jak Ahoneen, bądź jak Paweł Karelin <-
[Obrazek: d5ea2ef187c3cf6c.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio