Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRACZE LEGENDY świata Football Team
#1
Tak sobie myślę: osiem serwerów FT "za nami", większość z nas zagrała na paru z nich... więc może przyszedł czas na jakieś wyłonienie najbardziej rozpoznawanego gracza FT? Albo na swój sposób najpopularniejszego? Nie wiem jeszcze do końca, jak to będzie wyglądać, więc może każdy kto tu wejdzie, niech wpisze zawodników, których uważa za legendy FT pod różnymi względami - może to być ze względu na miejsce w rankingu, ze względu na to że pomagał sporo innym albo po prostu spędzał dużo czasu na czacie i był rozmowny. Chodzi nawiasem mówiąc o wybór najbardziej znanego zawodnika na FT - takiego, którego kojarzy najwięcej osób.

PROSZĘ O W MIARĘ OBIEKTYWNE TYPY - NIE PODAWAJCIE SWOICH ZNAJOMYCH, BO ICH LUBICIE <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

Mile widziane rzeczy przy podawaniu swoich propozycji (nie muszą one być, ale miło jak będą):

1. Przekrój wszystkich serwerów, na których grałeś - czyli jeśli grałeś na s1 i s5, podaj po 2-3 propozycje z każdego z nich.
2. Powód, dla którego podajesz akurat tego zawodnika. Na przykład "częste bywanie na czacie", czy coś takiego.
3. Jeśli wiesz, że osoba grała pod paroma nickami, podaj wszystkie które są z nią związane.
4. Mile widziane jest też zaznaczenie, z którego serwera jest podawana przez Ciebie osoba.

Przykładowy post:

Cytat:Robaczek Świętojański (inny znany nick Dziubdziuś) serwer 7 - masa czasu spędzonego na czacie, wysoko w TOP.
Ciapciak, serwer 2 - pomocny i TOP10.

Pamiętajcie, nie ograniczajcie się zbytnio - może być po parę osób z różnych serwerów, mogą być głównie z jednego. No i nie wymieniajcie mi też połowy swojego klubu - nie na tym to wszystko polega <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile --> Jak się zbierze jakaś ciekawa liczba kandydatów to może się zrobi jakąś ankietę <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->
Odpowiedz
#2
Wg. mnie na miano "legendy" FT zasługuje Kubek GieKsa (chyba dobrze pamiętam jego nick), serwer 1. Dlaczego? Ponieważ gra od początku gry (czyli ładne 4 lata) i chyba dalej utrzymuje się w topce <!-- sBig Grin --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif" alt="Big Grin" title="Very Happy" /><!-- sBig Grin --> Dokładnie nie wiem czy jeszcze gra, bo ostatnio na s1 byłem jakieś 6 miesięcy temu <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->
MC s7!
Były [red]Redaktor[/red]!
Odpowiedz
#3
Skoro wszyscy się boją chwalić innych to ja takich osobników wskażę. Będą to gracze z serwerów s3, s7, s8 - ponieważ tam grałem i z nimi miałem większą lub mniejszą styczność. Będą tu też osoby subiektywnie ocenione jako legendy FT - z powodu wielkiego wkładu wniesionego w moją grę.

Vinnie (tutaj nie mylić z osobnikiem z bodajże s2) - Na s3 praktycznie odkąd pamiętam w top3, przez wiele lat dbający o dobro Wisły. Bezkompromisowy, nie lubiący odmiennych opinii jednak równocześnie bardzo pomocny i szczery.

B A R T A S - Można śmiało powiedzieć, że współzałożyciel mojego pierwszego DA. Od początku do końca wspierał klub, był zawsze wtedy, kiedy trzeba było pomóc a zarazem tworzył świetną grafikę i był uczciwy (co w obecnych czasach jest cechą na wymarciu).

Rzadki - Dla mnie osobiście jedna z największych legend FT. Dlaczego? Ponieważ z gracza, który był średniakiem stał się TOP3 serwera 3 - uporem, pomysłem i aktywnością, nie jak obecnie kasą. Jego przykład pokazuje, że w grze takiej jak FT można sporo osiągnąć mając unikalny pomysł.

Misiek Woźniak - Zapewne wielu kojarzy jego MKS Busko-Zdrój. Człowiek, który zawsze pomagał, nigdy nie odmawiał. Czy szło czy nie potrafił dać z siebie wszystko.

Erwin - Zgryźliwy i ironiczny, jednak często mający rację. Nie można tu nie docenić jego ogromnego wkładu w FT.

Just a Women - Niby kobieta, niby w TOP, niby producent a jednak idzie się z nią dogadać. Zwykle pomocna i miła.

Godzilla - A co, niech się cieszy. Sporo mi pomógł na s7 i s8 - możliwe, że gdyby nie on już by mnie na FT nie było. Nie zawsze mówi z sensem i nie lubi krytyki ale jest to na pewno osoba, na której można polegać.

I na koniec zapewne spore zaskoczenie, szczególnie wśród wymienianych przeze mnie:
Abrus ND - Mogę go nienawidzić, mogę nie powiedzieć zbyt wielu pozytywów na jego temat jednak trzeba mu przyznać, że trochę na FT spędził. Klub w czołówce też o czymś świadczy choć brakuje mu zdecydowanie dystansu do FT.

Na koniec dodam osoby, które na pewno zapisały się szczególnie dla mnie: Guardian, Raffo Volfie, Michał Mielczarek, Kuba Błaszczykowski 16, Eugenio Priolo. Im specjalne: Bóg zapłać ;]
Założyciel i współwłaściciel Demon Army, Community Manager, Moderator Czatu, FTA.
[Obrazek: userbarDA_byDawka.png]
Odpowiedz
#4
No to może i ja komuś posłodzę <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

s3:
Vinnie, Raffo, Szczypek - dlaczego ich dwóch razem? Każdy kto grał na s3 wie o co chodzi. Odwieczna rywalizacja pomiędzy Wisłą (dwóch pierwszych) a 13 i to dosłownie we wszystkim. Kto wygra LM, kto najwięcej produkcji wbije, kto lepsze akademie a także słynny przepychanki słowne na czacie na linii Vinnie - Szczypek.

"Wal się" Pablo by znajomych nie pisać <!-- sTongue --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif" alt="Tongue" title="Razz" /><!-- sTongue --> Dla mnie legendą jest mój pierwszy dobry klub w tej grze - Real Madrid C.F. Niestety chłopaki zmądrzeli (nie to co ja), już w to nie grają ale może któryś czasem na forum zajrzy więc pozdrowienia dla hanka, Paulo, Xaviera, Patryka K., Pawła O. Toma Koteiro, Rafała N., Przemka B., Marcina95, Artiego. Naszej rywalizacji z Trampkarzami w lidze chyba nigdy nie zapomnę <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

s7:
Akun CdG - producent, na kilku profilach widziałem że ludzie polecają go z całego serca.

Erwin - gdzieś musiałem go wpisać, jest jakiś serwer gdzie nie miał on MC? Po drugie, jak "brat Kuby" nie może być legendą? <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

s8:
James Bond HF, JusT a WomeN - producenci z którymi idzie się dogadać, jedni z nielicznych, którzy nie uważają że jak włożyli w produkcje to trzeba odzyskać.

Nacer Chadli DA - jakiś maniak DA w nazwie, gdzie nie grał to nazwa klubu skracała się do DA (a co serwer inna nazwa), przez tę pałę gram na s8 a jeszcze mnie na s9 namawia.

Abrus - przez niego popcorn mi ubywa w zastraszającym tempie. Musi tyle gadać? Musi tyle napinek prowokować? No ale przynajmniej nudno nie jest.

Inni:
Sid Vicious (tak to szło?) - za jeden tekst, który stał się hitem FT: Nie podoba się to nie graj

Pozostali znajomi którzy już nie grają albo nadal grają i można im ufać, ręczę za to: Guardian, DarQ88, Sonic, Oscar de Flavio, Spikers, Genoo, Berry Lady, Avenger, FT Pablo, Olka, Kaśka, Brylek, Daratar, Krzysiek.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
#5
Według mnie wybory na Miss Świata FT s4 powinien wygrac Ar (Armenek, Armen). Nie wiem pod jakim nickiem obecnie gra, ponieważ nie wchodzę ostatnio na s4. Ar jest bardzo pomocny, znajduje się wysoko w rankingu, spędza sporo czasu na czacie. Dodam jeszcze, że starał się, a właściwie walczył o to, by Administracja wreszcie zajęła się starymi serwerami, co jest według mnie ogromnym plusem.

Kolejną typowaną przeze mnie osobą jest Matt (Matt Pokora), również gra na s4. Częściowo głosuję na niego, ze względu na to, że go lubię. Sporo czasu spędzał na czacie, pamiętam jakie było zdziwienie wśród graczy, gdy jeden z największych spamerów s4 został MC (jak mu wtedy zazdrościłem), nie raz pomagał mi z itemami, kartami, itd. Gdy miałem złe samopoczucie wystarczyło wejśc na czat, od razu pojawiał się uśmiech na mojej twarzy.

To by było ode mnie na tyle.
Odpowiedz
#6
To dorzucę swoje 3 grosze. (Tak to się w ogóle mówi?)

s7:

Bansuj- głupek jakich mało, ciągle po kimś jeździ (czyt. po mnie), jednak grafikę dobrą robi. I właśnie z tego chyba każdy go zna, pół FT nosi jego avki. <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile --> Do tego często przesiaduje na chacie.

Tabaka24, no i niech już będzie, że Roro99- dwa zboczuchy, jeden staruch. Obaj prowadzą najgorszy klub na s7 i to dzięki któremuś z nich tam właśnie gram. W sumie nikt do tej pory nie wie, czy to dwie osoby na koncie, czy jedna z rozdwojoną jaźnią...

Godzilla DA -
Nacer Chadli DA napisał(a):A co, niech się cieszy. Sporo mi pomógł na s7 i s8 - możliwe, że gdyby nie on już by mnie na FT nie było. Nie zawsze mówi z sensem i nie lubi krytyki ale jest to na pewno osoba, na której można polegać.
Nic dodać, nic ująć. <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

Erwin- strzela fochy i pisze serduszka częściej ode mnie, jednak chyba każdy go zna. Podobno miał wszędzie modka, to pomyślałam, że o nim wspomnę...

4ever CDG, lub Ejber- jeden z niewielu producentów z którymi idzie się normalnie dogadać.


s8:

Abrus, Abrusek, Abrusik <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile --> - chyba opis jest niepotrzebny. FT jego życiem.

Pabuś Łowca Motylków - teoretycznie nie gra, jednak walczy o forum i FT z takim zapałem, z jakim Abrus kłóci się z Kamilem. Nie pamiętam jego nicku z s7, chyba było to coś w stylu Pablo cośtam. Nie lubię tego komuś mówić, ale często ma rację.
Odpowiedz
#7
Ja bym też chciał napisaćSad

Ale wyszedł by esej a potem i tak pewnie bym kogoś pominął
Odpowiedz
#8
Legendy swoją przygodę z FT już zakończyły <!-- sTongue --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif" alt="Tongue" title="Razz" /><!-- sTongue --> Wiele osób można by wpisać na tę listę, ale raczej żadna z nich nie zasługuje na miano największej legendy FT <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif" alt="Wink" title="Wink" /><!-- sWink -->
Każdy zasłużył sobie czymś w pamięci innych i całej gry <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif" alt="Wink" title="Wink" /><!-- sWink -->
Vox Populi Vox Dei

[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
#9
Serwer 5

Nurek DT Gracz ten był przez bardzo długi okres najlepszym graczem i nie opuszczał TOP. Był założycielem jednego z najlepszych
klubów o nazwie Drink Team.

Dimitar Dimitriov Po tym jak Nurek skończył karierę i zaprzestał grać w FT wszelkie królestwa objął właśnie On. Z klubem
Valencia coś tam coś tam też wygrywał wszystko po kolej. Był jednym lub nadal jest jednym z najlepszych MC na s5. Parę razy z nim
gadałem i nie powiem o nim złego słowa bo to był tylko grzech.

Rycerz Energy 2000 Większość zapewne już o nim zapomniała lecz mi moja pamięć nie pozwoliła mi o nim zapomnieć gdyż
jest to osoba, która najbardziej mnie denerwowała gdy zaczynałem swoją przygodę z FT. Był taką osobą że nie dało się na niego
obrazić albo do niego nie odzywać przez dłuższy czas i dlatego za to go zapamiętałem. P.S Rycuś jeżeli jeszcze żyjesz odezwał
byś się <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif" alt="Wink" title="Wink" /><!-- sWink -->


Serwer 7
Hansen, DawidC23, DarQ88 To właśnie oni pomogli mi ogarnąć tą grę gdy zaczynałem na poważnie grać w FT. Bardzo im za to
dziękuje i nie zapomnę tego <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif" alt="Smile" title="Smile" /><!-- sSmile -->

Lotus i Martin, 666Bąku666 Najlepsi kompanii na chacie reprezentacji "Estonii". Żaden chat reprezentacji w życiu tej gry
nie był tak aktywny jak wtedy kiedy to Ja i TA 3 pisaliśmy codziennie przez cały czas. Lotusie, jeżeli to prawda co słyszałem
to życzę Ci szczęścia na nowej drodze życia


S7, S8, S9
Godzilla DA Dzięki tej osobie znalazłem się w tak cennym gronie jakie są drużyny DA i DA. To on przyjął mnie do klubu na s7
gdzie zaprzyjaźniłem się z ludem w taki sposób, że później chciałem do nich na s8. Na s9 to był tylko formalnośćTongue Jest gościem
z którym najdłużej się znam i z nim przeważnie piszę na chacie. Czasem troszkę sępi kartami ale pomocy nigdy nie odmówi jeżeli
jest w stanie pomóc.

Nacer Chadli DAJest jednym z najlepszych grafików FT. Założył kluby które stawały się legendami na serwerze, większość z
nich jeszcze istnieje, tylko na s8 klub upadł gdyż większość zaprzestała tam grać a reszta nie miała co siedzieć w zacisznym klubie
i poszła do innych. Pomocy nikomu nie żałuje, da się z nim pogadać. Same +, brak - i za to go cenię ;P

James Bond HF, Berry Lady Bond HF, Artick i Morski Właśnie oni mi pozałatwiali itemki na s8, na pewno tego nie zapomnę!

Abrus Jego oczywiście nie mogło zabraknąć w moim gronie, gdyż to jemu zawdzięczam to że chat na s8 nie upadł dużo wcześniej.
O jedno Cię Abrusie tylko proszę, daj mi kasę na popcorn bo mi się kończy, a już w niego nie chce inwestować <!-- sTongue --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif" alt="Tongue" title="Razz" /><!-- sTongue --> Pozdrawiam Cię Abrusku

INNI
Guardian, Kasia, Erwin, Pablo, Rheged, Just a WomeN, Raskal, Matt Augustin.

[center]Jeżeli kogoś nie wymieniłem a uważają się za legendy to mają pecha bo ja tak nie uważam <!-- sBig Grin --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif" alt="Big Grin" title="Very Happy" /><!-- sBig Grin --> haha [/center]
Moderator Forum od 20.01.2015-5.04.2015
Keep the Blue Flag Flying High
Odpowiedz
#10
Dimi, Daratar, DawidC23, Genoo, Sylwia, Akun, Cyrocki, Poldas, Sir Ryan, Ariel, Rycerz, Bazz, Kris Krisovsky, Diabeł, 4ever i Cosmic.

Wyróżnić mogę tylko ich, dlaczego? Większość TOP, bardzo aktywni na czacie, po prostu zasługują na to <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif" alt="Wink" title="Wink" /><!-- sWink -->

Zapomniałem jeszcze o Dawidzie. Dla niego to szczególne wyróżnienie za całą pracę wcześniej jako zwykły szary gracz, MC, a później to już z górki. ;>
[Obrazek: originals_nnnrsnp.png]
  • ByłyModerator chatu s5, s6, s7, s8
  • Był redaktor s5, s6, s7, s8
  • Były FT Architect
Odpowiedz
#11
To całe typowanie legendarnych graczy dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Gram tutaj od pierwszego dnia istnienia FT. Grałem na kilku serwerach, poznałem mnóstwo wartościowych ludzi, którzy zaczynając przygodę z FT na s1 kontynuowali ją dalej na dalszych serwerach. Weźmy pod uwagę tych, którzy swoją przygodę z FT zaczęli załóżmy nawet na serwerze czwartym. Co oni mogą wiedzieć o pozostałych graczach, którzy czynnie brali udział w grze od samego początku aż do końca swojej gry? Nie nie. To nie ma najmniejszego sensu. Legendą FT mogłaby zostać jedynie osoba, która zasłużyła sobie czymś na to zdobywając uznanie innych na wszystkich bądź też większości serwerach. Ktoś kto byłby znany "globalnie" w świecie FT. Takiej osoby nie ma. Jedynie Kuba techniczny, który zapoczątkował istnienie gry <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif" alt="Wink" title="Wink" /><!-- sWink --> Jest z nami od samego początku i zapewne będzie aż do końca <!-- sTongue --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif" alt="Tongue" title="Razz" /><!-- sTongue --> te wybory nie mają żadnego sensu. Wiele osób grało i skończyło grę. Wiele nowych pewnie jeszcze zacznie swoją przygodę z FT po raz pierwszy. Więc co oni mogliby wiedzieć o poprzednich? Każdy jeden wytypuje tego, który zasłużył na to miano wedle własnego uznania. Jak dla mnie ten pomysł spisany jest na straty.
Vox Populi Vox Dei

[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
#12
to ja też dodam od siebie. Dla mnie Legendy FT2, FT1 to: Mario, Roman W, Misiek, Pompa, DWD KW
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.
Odpowiedz
#13
Według mnie:Abrus,Poldas,Bansuj,Zniewalająca Ania,Król Predatorów,Genoo,Deyna ST,Paul von Troba,Cola,Dżastina,Morski.
Te znaki wróżą wojnę
Te znaki wróżą dużą
Wróżą czasy niespokojne
Niesiemy dla was krew
Staremu światu wbrew
Zrobimy wszystko w pesz
Obrócimy ich w kurz
My niesiemy dla was bombę
Odpowiedz
#14
Legendy s4 : Matt, Ar, David Pierre Guetta, Misiek BB, Davidoff, martenek fajnymiś, Misiek Woźniak, Adek, Gibon, Bronxik Hollow, Elo Melo, Boixoholik, TJ Gieno, Dawci0, Edgar Davids7, Polisharmyman, David Hasselhoff, Angel, Izka, Bondziu, Ostasz, Dolat, scholl, Irishman, Alan Ibusz, Tom Grzeg, Cinek, TROPIK, Krzysztof Kosna, Zacky
Odpowiedz
#15
5 liter - Abrus
Gracz ten stał się legendą FT jeszcze za życia.
[center]Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.[/center]
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.


Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio