Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real Madryt
Zapraszam do rozmów  fani z Madrytu widzę, ze nie ma podobnego tematu Smile
Odpowiedz
No nie było takiego tematu niestety,
Real przyszły obrońca tytułu LM dodajmy < 3
Seba zawsze ponad wami ... i to Was boli pazie Dodgy
-> godzilla nie bądź jak Ahoneen, bądź jak Paweł Karelin <-
[Obrazek: d5ea2ef187c3cf6c.png]
Odpowiedz
Hehe oczywiście, w dodatku mam nadzieję, ze Di Maria powróci do Nas ! Brakuje mi go jak nie wiem.
Odpowiedz
(29.03.2015, 00:56)Arnold71 napisał(a):  Słyszałem, że Di Maria ma wrócić własnie za BaleBig Grin

To by było najlepsze rozwiązanie Big Grin
Brakuje go i to cholernie w Realu, ja sam na początku oglądałem mecze Junajted tylko po to, żeby zobaczyć jak aniołek sobie tam radzi xd
Odpowiedz
W Man Utd to już nie to samo, ale podobno Man Utd chce Bale więc może sie jakos wymienią, Real również chce De Gea :]
Odpowiedz
Nie sądzę żeby De Geo odszedł z United do Realu, dobrze mu tam idzie a United myślę, że wróci na najwyższy poziom w przyszłym sezonie szczególnie jak kupią Hummelsa czy nawet tego Bejla Big Grin
Odpowiedz
Szczerze? De Gea do Realu pasuje, świetny bramkarz Ikres niestety wiecznie najlepszy nie będzie Smile Cr7 też plotki, że odejdzie.
Odpowiedz
(29.03.2015, 01:03)Arnold71 napisał(a):  W Man Utd to już nie to samo, ale podobno Man Utd chce Bale więc może sie jakos wymienią, Real również chce De Gea :]

nie ma szans na de gea'e a jak już to gruby hajs trzeba by było za niego dać ale i tak myśle, że klub go nie puści i sam De Gea też nei będzie chciał odejść
Szukam klubu na s10, prawdopodobnie Obrońca i możliwe, że będę producentem, przynajmniej na początku.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to pisał, ze chciałby zagrać gdzieś indziej, to samo Di Maria nie chce już grać dla United i chce powrócić do Madrytu.
Odpowiedz
(29.03.2015, 01:09)Arnold71 napisał(a):  Szczerze? De Gea do Realu pasuje, świetny bramkarz Ikres niestety wiecznie najlepszy nie będzie Smile Cr7 też plotki, że odejdzie.

CR dobry jest ale nie płakał bym za nim jak za Aniołkiem Big Grin ostatnie lata żeby na nim zarobić a mając takich zawodników jak mamy i do tego ISCO Big Grin dali by rade bez niego.
Odpowiedz
Też bym nie płakał, ale brakowałoby mi go strasznie, w sumie lubie United więc chciałbym aby to tam powrócił jakby miał już odchodzić :]
Odpowiedz
Ronaldo w United ? dla mnie to jest prawdopodobne Smile szczególnie jak dadzą za niego 80 mln tak jak piszą różne portale i pensje 14 mln rocznie dla niego Smile
Szukam klubu na s10, prawdopodobnie Obrońca i możliwe, że będę producentem, przynajmniej na początku.
Odpowiedz
Hehe nie zdziwie się, a zapewne Ronaldo będzie chciał tam powrócić, jak coś to jeszcze Bale za Di Maria wymiana Big Grin
Odpowiedz
(29.03.2015, 01:12)Arnold71 napisał(a):  Też bym nie płakał, ale brakowałoby mi go strasznie, w sumie lubie United więc chciałbym aby to tam powrócił jakby miał już odchodzić :]

Junajted nie lubie Smile ale poza Realem to nigdzie mi on juz nie pasuje, jedynie PSG dla kasy Smile Ale wtedy my bierzemy Boga Ibre do Realu Big Grin heh 
Odpowiedz
Oj chciałbym Ibre w Realu co to by było hhaha Tongue Mówią też, że Falcao do Realu, ale w takiej formie to ja dziękuje Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio