Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real Madryt
Falcao ? nie potrzebny Benzema jest lepszy i rozumie sie z CR jak nikt inny ;] Jedynie na kogo bym go wymienił to na Ibre xd heh
Ploty też są o Prawandowskim, że go Real chce ;/ ale wtedy to sie potne jak on dojdzie Big Grin hahah
Seba zawsze ponad wami ... i to Was boli pazie Dodgy
-> godzilla nie bądź jak Ahoneen, bądź jak Paweł Karelin <-
[Obrazek: d5ea2ef187c3cf6c.png]
Odpowiedz
Nie, nie chcę Lewego w Realu, w sumie Benzema w dobrej formie aktualnie jest jeszcze 2 latat temu to nie przepadałem za nim Big Grin
Odpowiedz
Falcao słaby bo dopadł go wirus o nazwie MU tak jak Di Marie ;] Falcao do Milanu niech idzie i podniesie ten klub Big Grin
Szukam klubu na s10, prawdopodobnie Obrońca i możliwe, że będę producentem, przynajmniej na początku.
Odpowiedz
Albo niech po prostu wróci do Monaco, a Di Maria do Realu i będzie dobrze z nimi to samo Ozil Big Grin
Odpowiedz
Ozil niech zostanie w Arsenalu i niech ten Arsenal w końcu BPL wygra Big Grin Falcao do Monaco ? czy ja wiem, jedno jest pewne nie zostanie w MU po wypożyczeniu i raczej odejdzie z Monaco.

Wracając do tematu Realu, czekam na debiut Odegaara jestem ciekawy na co go stać Smile
Odpowiedz
Ja oglądałem filmiki na youtube to typek sobie radzi w młodej ekipie. Miejmy nadzieję, że coś z niego będzie Smile
Odpowiedz
(29.03.2015, 01:22)xXGibsonXx napisał(a):  Falcao słaby bo dopadł go wirus o nazwie MU tak jak Di Marie ;] Falcao do Milanu niech idzie i podniesie ten klub Big Grin

Akurat Di Maria dobrze gra w MU.
Jej nogi rozkładają się jak discman,
Mój człowiek członek skinhead

[Obrazek: 111-8H6(1).jpg]

Odpowiedz
Dobrze to znaczy? Wydaje mi się, że w Realu grał o 50% lepiej niż obecnie.
Odpowiedz
(29.03.2015, 01:35)Marcin UK WRK napisał(a):  
(29.03.2015, 01:22)xXGibsonXx napisał(a):  Falcao słaby bo dopadł go wirus o nazwie MU tak jak Di Marie ;] Falcao do Milanu niech idzie i podniesie ten klub Big Grin

Akurat Di Maria dobrze gra w MU.

Ale nie tak jak grął w Realu ;]
Odpowiedz
Tylko tyle, że w Realu miał też z kim pograć, w sumie w United przód jest wzorowo, ale troche kiepsko z obroną.
Odpowiedz
W United tez ma z kim grać Big Grin tylko że tam jest taki przód, że Rooneya do tyłu dają Big Grin heh

Ale tak czy inaczej pasuje mi on tylko do Realu Smile
Odpowiedz
Khedira również odchodzi latem z Madrytu, czyżby Chelsea, Arsenal czy Bayern hmm ?Big Grin
Odpowiedz
Khedira wydaje mi się, że Shalke al bo Bayern Smile W Bayernie do Alonso pójdzie co było cholernym zaskoczeniem dla mnie jego odejście tam ;/
Odpowiedz
Czy Ja wiem, jednak uważam, że gdyby teraz grali w Realu Di Maria Ozil i Alonso + James to mogli by coś ugrać, pamietam jakie piłki zawsze dawał Ozil np do CR7 i juz brameczka Big Grin
Odpowiedz
alw Wtedy by nie było miejsca dla ISCO i Modrica Big Grin

a James jak dla mnie zbędny jest :] Dobry jest to trzeba przyznać ale ISCO, Kroos, Modrić lepsi Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio