Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy [s11]
Kamil już się wyleczył od stolarza jak widzęSmile
Odpowiedz
On się nawet z Kuby wyleczył... W końcu Wink Wink Wink
Odpowiedz
zawsze mi Kamil wydawał się najrosądniejszy z tego towarzystwa wzajemnej adoracji
Odpowiedz
To ja miałem przeciwne odczucia Smile
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Nic tylko czekać na mandarynka xd
Odpowiedz
Administracja ma możliwość wysłania wiadomości grupowej do wszystkich graczy na S10 i S11? Mówię o normalnej wiadomości, na pocztę, nie o tym paseczku u góry, albo jakimś jeszcze innym. Chodzi mi tak jakby o wiadomość... systemową od Administracji Wink

Przy okazji spam: http://forum.footballteam.pl/showthread.php?tid=19804.
Odpowiedz
(06.01.2017, 16:38)FT Pablo napisał(a):  Administracja ma możliwość wysłania wiadomości grupowej do wszystkich graczy na S10 i S11? Mówię o normalnej wiadomości, na pocztę, nie o tym paseczku u góry, albo jakimś jeszcze innym. Chodzi mi tak jakby o wiadomość... systemową od Administracji Wink

Z tego co pamiętam to na wcześniejszych serwerach administracja miała taką możliwość o ile mnie pamięć nie myli, ale nie wiem jak jest na s10 i s11 Smile
Odpowiedz
(06.01.2017, 16:38)FT Pablo napisał(a):  Administracja ma możliwość wysłania wiadomości grupowej do wszystkich graczy na S10 i S11? Mówię o normalnej wiadomości, na pocztę, nie o tym paseczku u góry, albo jakimś jeszcze innym. Chodzi mi tak jakby o wiadomość... systemową od Administracji Wink

Oczywiście tak.
Odpowiedz
Znów zaczęło mulić, trenować się nie da płynnie 3 stat pod rząd bo trzeba odczekać dłużej niż zwykle Wink
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
(13.01.2018, 16:19)Dawka napisał(a):  Znów zaczęło mulić, trenować się nie da płynnie 3 stat pod rząd bo trzeba odczekać dłużej niż zwykle Wink

Nadal muli? Z tego co wiem serwer nie jest przeciążony. Czy ten problem występuje u kogoś jeszcze?
Odpowiedz
Już jest troche lepiej
Ale zaczekajmy jeszcze na odpowiedź innych
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
Kup internet FT muli xD? Chyba,nie;D
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
Odpowiedz
Abrus bo dawka wolal konto produkcją
Odpowiedz
(15.01.2018, 10:52)abrus7 napisał(a):  Kup internet FT muli xD? Chyba,nie;D

no jo wina dostawcy internetu
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
(10.10.2015, 15:44)Dawid napisał(a):  Witam, w tym temacie możecie sobie swobodnie rozmawiać na temat powstającego serwera 11.

Miłych rozmów.
nie moge sie zalogowac na FT nie wychodzi mi strona d ostałem bana na 5dni a juz minelo 10 i nie moge grac 
Exclamation Exclamation
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio