Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amdroid vs Windows
Jaki Waszym zdaniem system jest lepszy? Jakie macie z nimi doświadczenia? Jakieś plusy/minusy? 

Osobiście od samego początku mam androida. Czy jestem z niego zadowolony? Ciężko powiedzieć bo bywa tak, że działa świetnie ale też tak, że się buguje i muli.
Wersja 4.4.4; telefon Sony T3
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Z Windowsa nie korzystałem, przez ostatni rok 4.4.2 Android i zadowolony jestem.
Mam ochotę zobaczyć jak windows działa w telefonach, ale to może przy wymianie telefonu Big Grin
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
Odpowiedz
Kolega z klasy przez około rok miał Nokię z Widowsem, nie przypadł mu do gustu od niedawna jest użytkownikiem Androida i jest zadowolony. Ja sam mam wersję 5.0.1 i na razie nie narzekam. Mi jedyne co się w Windowsie spodobało to licznik pakietu, tj. pokazuje ile jeszcze pozostało darmowego internetu, sms, minut na rozmowy, itd. Nie wiem czy to była aplikacja od sieci komórkowej czy wbudowana w system. Tego właśnie brakuje mi w Androidzie lub po prostu w Orange Wink. Jako tako dostaje smsy z informacją nt. pakietu internetowego, jednak to byłoby bardziej szczegółowe.
Odpowiedz
W Plusie masz taka aplikacje Smile
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
Odpowiedz
W takim razie to od sieci zależy, dobrze wiedzieć. Mi te kafelki nie podobały już się w wersji 8 na pc i jakoś ciągle nie mogę się do niego przekonać, więc co do systemu na telefon również mam podobne zdanie zdanie. W androida wersji 5.0+ wszystko działa bardzo płynnie, oczywiście zdarzają się lekkie przycinki ale występują one bardzo rzadko. Po za tym sam wygląd oraz animacje podobają mi się (mój ekran główny).
Odpowiedz
Android 5.0+ faktycznie działa dobrze. Ba! Nawet wygląd ładniejszy interfejsu.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Osobiście posiadam Nokię z Windowsem i jestem zadowolony. System chodzi szybko i bez problemów.
Wszystko jednak zależy od tego czego wymagasz od oprogramowania, do czego chcesz tego telefonu używać.
Windows jest na pewno o wiele uboższy w wszelkiego rodzaju aplikacje.
...(...)...
Odpowiedz
Ja mam androida i nie narzekam. ...
Odpowiedz
Ja mam androida 4.2.2 . Telefon mi czasami laguje , czasami klawiatura się wiesza i pisze głupoty , czasami na czacie ładuje mi posty z opóźnieniem przez co spamuje . Ale ogólnie może być Wink
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Miałem Windowsa na Lumii 920 i złego słowa nie mogę powiedzieć. Początkowo ciężko było mi się przestawić ale kwestia przyzwyczajenia do kafelek. Dedykowane aplikacje są dużym plusem, takie jak Here Drive (moim zdaniem nie ma lepszej nawigacji offline). Użytkowałem przez 2 lata, ani razu się nie zawiesił, trafiło się kilka zamuleń przy uruchomieniu kilku aplikacji i wyższej temperaturze. Ze względu na "umierającą" baterię postanowiłem zainwestować w coś nowego i tym razem z Androidem, wybór padł na Galaxy A5, więc już całkiem inna generacja niż Lumia. Niestety jestem zawiedziony. Trafiają się zwiechy oraz nierzadko się zamula. Zatem z mojego doświadczenia Windows > Android.
Odpowiedz
Gilbertinho i Dexonator zgadzam sie jak najbardziej z wami. Od 2,5 roku korzystam z WP i android nie ma sie co równać z "płynnością" systemu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio