Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ankieta: Kto wygra LM ?
Ankieta jest zamknięta.
City

4 23.53%
Atletico

8 47.06%
Real

5 29.41%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LM/LE
(27.04.2016, 15:27)L Suarez FcP napisał(a):  Safri ale przyznaj ze real w tych czasach jest na takim samym poziomie jak wiele topowych klubów. To już nie jest tak ze w piłce jest tylko Real , wygrywali bo nie mieli konkurencji , taka prawda

Na tym etapie rozgrywek w LM już nie ma słabych klubów, one zostały wyeliminowane
Odpowiedz
Słaba Barcelona została wyeliminowana, tak! Big Grin
Odpowiedz
(27.04.2016, 16:02)safri napisał(a):  
(27.04.2016, 15:27)L Suarez FcP napisał(a):  Safri ale przyznaj ze real w tych czasach jest na takim samym poziomie jak wiele topowych klubów. To już nie jest tak ze w piłce jest tylko Real , wygrywali bo nie mieli konkurencji , taka prawda

Na tym etapie rozgrywek w LM już nie ma słabych klubów, one zostały wyeliminowane

Nie mówię akurat o tym etapie rozgrywek . Mówię o klubach które w ogóle wyszły z grupy . To w końcu LM wiec to jednak wyczyn dla takiej Benfiki czy Porto .
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Atletico gra konsekwentnie, więc nie zdziwię się jak to oni na końcu sięgną po LM.
Odpowiedz
(27.04.2016, 17:18)Dawid napisał(a):  Atletico gra konsekwentnie, więc nie zdziwię się jak to oni na końcu sięgną po LM.

Ostatnio fajną piłkę grają . Z Barcą obrali najlepszą taktykę . Autobus i szybka kontra . Sądzę że tak rozegrają mecz z Bayernem , a następnie w finale .
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

Odpowiedz
Po cichu liczę dzisiaj na bramki, wczoraj tego niestety brakło.
Odpowiedz
Ja również mam nadzieję w końcu zobaczyć bramkę w LM , wczorajszy mecz do 70min przestałem

Odpowiedz
Both teams to score? Big Grin
Dlaczego Abrus kochany jest? Dlatego. 
Odpowiedz
Dokładnie tak xD

Odpowiedz
Ja uważam, że to Real sięgnie po Ligę Mistrzów. Wczoraj bez dwóch kluczowych zawodników pokazali, że i tak są groźni. Poważny Real pokazał argumenty w Manchesterze i tylko Joe Hart uchronił Obywateli od utraty gola. W końcówce Real ich zjadł, zamknął w polu karnym i nacierał, aż żal, że nic nie wpadło. 

Z drugiej pary czekam w finale na Bayern, jakoś tak chciałbym wyeliminować Guardiolę w finale, raz jeszcze go upokorzyć. Smile
[Obrazek: 7447433600_1473273096.png]
Odpowiedz
(27.04.2016, 17:40)Rafał HF napisał(a):  Ja uważam, że to Real sięgnie po Ligę Mistrzów. Wczoraj bez dwóch kluczowych zawodników pokazali, że i tak są groźni. Poważny Real pokazał argumenty w Manchesterze i tylko Joe Hart uchronił Obywateli od utraty gola. W końcówce Real ich zjadł, zamknął w polu karnym i nacierał, aż żal, że nic nie wpadło. 

Z drugiej pary czekam w finale na Bayern, jakoś tak chciałbym wyeliminować Guardiolę w finale, raz jeszcze go upokorzyć. Smile

Wdg mnie to tylko ta końcówka należała do Realu . Gdyby city miało lepsze wypracowanie ataku to drugi mecz byłby niepotrzebny . Ale znowu real grał w niezłym osłabieniu

Odpowiedz
(27.04.2016, 17:18)Dawid napisał(a):  Atletico gra konsekwentnie, więc nie zdziwię się jak to oni na końcu sięgną po LM.

Jeśli strzelą gola jako pierwsi i potem przejdą tylko do obrony to mają moim zdaniem sporą szanse by znaleźć się w finale, a nawet i wygrać.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
(27.04.2016, 17:53)Dawka napisał(a):  

Jeśli strzelą gola jako pierwsi i potem przejdą tylko do obrony to mają moim zdaniem sporą szanse by znaleźć się w finale, a nawet i wygrać.

Filar obrony w atleti nie gra - Godin, ciężko mi sobie wyobrazić ich obronę bez niego.
Odpowiedz
Może sobie poradzą . Na pewno będą grać z kontry . Jak to stwierdził Simeone ,, Naszą przewagą jest to , że Oni są lepsi '' Big Grin

Odpowiedz
Zawsze można wrzucić drugą piłkę na boisku przy groźnej kontrze rywala i akcja przerwana Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio