Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ankieta: Kto wygra LM ?
Ankieta jest zamknięta.
City

4 23.53%
Atletico

8 47.06%
Real

5 29.41%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LM/LE
Piastowie się skonczyli w 1370
Odpowiedz
#bekazlegii
Odpowiedz
Śmiech to z Celticu a nie z Legii Smile W Legii grali zmęczeni Euro Duda, Nikolić i Jodłowiec a Pazdana w ogóle nie było a z Celticu ktoś w ogóle na Euro był? Smile
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
No i tylko Legia w kuponie nie weszła...
Jak można być zmęczonym graniem tydzień temu? :d
Jej nogi rozkładają się jak discman,
Mój człowiek członek skinhead

[Obrazek: 111-8H6(1).jpg]

Odpowiedz
No wiesz, jest różnica mieć urlop prawdziwy a nie mieć go prawie w ogóle. Przejrzałem skład Celticu i tam na Euro grali tylko Janko i Svatchenko czyli dwójka co odpadła już po fazie grupowej.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Ale oni na Euro skończyli już dawno a nie kilka dni temu. No i Jodłowiec też się jakoś dużo nie nagrał.
Odpowiedz
Nie ma roznicy.
Tak samo gadali, ze CR7 gra slabo, bo zmeczony sezonem. Wtf? xD
Taki Grizman bodajze gral wiecej, niz CR7 i cisnal.

Odpowiedz
No wiecie... Każda wymówka dobra, byle coś powiedzieć mediom Smile Legia po prostu dała ciała, bo na chwilę obecną jest kompletnie bez formy, bez trenera, bez pomysłu na grę (i generalnie nie jest szczególnie mocna, nie oszukujmy się). Celtic pewnie rywala zlekceważył i wystarczyła jedna kontra żeby stała się sensacja Smile

Te tłumaczenia są w ogóle śmieszne. Taki Ronaldo po meczu z Islandią opowiadał, jak przykre jest to, że Islandia cały mecz się broniła a po remisie cieszyli się jakby nie wiadomo jak dobrze zagrali. Portugalia w większości meczów też się tylko broniła i czekała na kontry. Tyle, że tego już Ronaldo nie powie i nikt im tego nie wytknie, bo "przecież są Mistrzami Europy". Portugalia grała tak samo ciapowato jak Islandia i... Grecja 12 lat temu. Wtedy, kiedy Portugalia tak bardzo ich cisnęła za to, że się tylko bronili. Kiedy przegrywasz, każda wymówka jest dobra - a to sędzia źle sędziował, a to się bronili cały mecz, a to trawa była za długa albo za śliska. A jak wygrasz... nic nie ma znaczenia Smile I to samo w sumie będzie zapewne z Legią i Celtikiem - co z tego, że teraz zremisowali i przegrali? Wystarczy, że w rewanżach wygrają 3-4 bramkami i ludzie będą mieli te mecze gdzieś. "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz".
Odpowiedz
Nikolic 1!

Odpowiedz
Jak to spieprzą... A czuję, że ich na to stać... To będzie komedia Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Jak tam Twoj kupon? Big Grin bo moj wszedl

Odpowiedz
Mój też Smile Ja dawałem system 4 z 5 i tylko Legia mi nie weszła, więc ze 100 wygrałem prawie 500 Smile
Odpowiedz
Czyli w piątek przyjeżdżasz zobaczyć wielką piłkę? Smile
Odpowiedz
Gdzie taki ciapciak jak Lewy do Realu. Benzema lepszy pod prawie każdym względem. Fizycznie silniejszy, technicznie lepszy, wie jak się ustawić, szybszy chyba również.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio