Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ankieta: Kto tym razem wygra? :)
Ankieta jest zamknięta.
Pablo!

1 10.00%
Móraż!

1 10.00%
Pawcio!

1 10.00%
Gad!

1 10.00%
Jakaś inna ciamajda.

6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy Liga 2016/2017 - RUNDA JESIENNA!
Nie, faktycznie po 3-4 kolejkach ci co mieli najwięcej punktów wcale nie punktowali dalej tak dobrze a Pablo wtedy mnie o kilka czy kilkanaście punktów wyprzedził (tak to podliczył, wierzę mu na słowo Big Grin).
Od tamtego czasu nie biorę tylko tych najlepszych Big Grin

Tak, Pawcio zmysł taktyczny a przez pierwsze 2-3 kolejki będzie w tyle, jak co rundę Big Grin Raz mu się chyba udało dzięki Nikoliciowi Big Grin
Odpowiedz
(10.07.2016, 15:04)Vivever napisał(a):  Od tamtego czasu nie biorę tylko tych najlepszych Big Grin

Tak, Pawcio zmysł taktyczny a przez pierwsze 2-3 kolejki będzie w tyle, jak co rundę Big Grin Raz mu się chyba udało dzięki Nikoliciowi Big Grin

Od tamtego czasu, bierzesz tych najsłabszych... Big Grin I sprzedajesz, kiedy w końcu zaczynają grać - tak jak ten koleś z Zagłębia, co w poprzedniej rundzie odpalił, nie pamiętam jak on się nazywał... Kubicki? Big Grin

Czuję, że w tej rundzie może być ciekawszy początek - w poprzednich dwóch ludzie stawiali ciągle na tych samych, a teraz... Z jednej strony dobrze zapowiada się Lech, Wisła, Lechia, czy Zagłębie... a z drugiej strony Zagłębie gra w LE, Legia chyba kompletnie bez formy, do tego będą walczyć o LM. Mraz już nie jest pewniakiem, na Cracovię prawie nikogo nie stać (zresztą Cracovia też kompletnie bez formy)... A jest jeszcze beniaminek z Płocka, który według mnie będzie czarnym koniem przynajmniej rundy jesiennej. Jest z kogo wybierać - pytanie, kto trafi najlepiej Smile

[Obrazek: 987_polska.png]

Dat defensywa Rolleyes Rolleyes Rolleyes Czekaj Witek, dźwigała rogala, nie psuj.
Odpowiedz
Gdzie jest Pawcio?!
Odpowiedz
Skład zrobiony, zobaczymy co z tego będzie. Wink
Odpowiedz
Nikolić 4.0 cena Big Grin Albo mi się wydaje albo strasznie mało kasy na start jest, ciężko w miarę dobrą 11 skompletować.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
P2W, jak FT Big Grin
Chociaż w mniejszym stopniu niż w FT ale jednak przy takich cenach można trochę odjechać z punktami.
Odpowiedz
Zawsze można zaoszczędzić na kimś... Wink W poprzedniej kolejce też było nie za dobrze z kasą, ale jak ktoś pokombinował i zaryzykował to sobie poradził. Dobrze, że ta Cracovia tak słabo przed sezonem wygląda, bo by był dylemat, kogo od nich kupić. A tak... problem w sumie znika. Znika, choć akurat u mnie go nie było w pewnym sensie Wink
Odpowiedz
A Cracovia zrobi niespodziankę Big Grin
O Wolskim z Wisły też podobnie pisałeś Big Grin
Odpowiedz
Podobnie, czyli co konkretnie?
Odpowiedz
Liczę na niespodziankę jednego z zawodników Wisły Płock. Wink
Odpowiedz
Ja ogólnie liczę na Wisłę, ale... nie w pierwszym spotkaniu z Lechią.
Odpowiedz
Ja też liczę na Wisłę, ale Kraków Big Grin
Jej nogi rozkładają się jak discman,
Mój człowiek członek skinhead

[Obrazek: 111-8H6(1).jpg]

Odpowiedz
Patrząc na ilość zawodników Lechii o ktorych mam w skladzie, to tez bardziej na nich licze, oraz na czyste konto Wisły K.Wink
Odpowiedz
W Lechii najtrudniej wybrać pomocników mają ich aż tylu że nie wiadomo kto będzie grał w podstawowym składzie Smile
A osobiście liczę na Pogoń i Zagłębie że nie stracą zapału do gry z zeszłego sezonu
Odpowiedz
I w dodatku każdy z tych pomocników drogi
Jej nogi rozkładają się jak discman,
Mój człowiek członek skinhead

[Obrazek: 111-8H6(1).jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio