Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ankieta: Kto tym razem wygra? :)
Ankieta jest zamknięta.
Pablo!

1 10.00%
Móraż!

1 10.00%
Pawcio!

1 10.00%
Gad!

1 10.00%
Jakaś inna ciamajda.

6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy Liga 2016/2017 - RUNDA JESIENNA!
Paixao też na ławce... Big Grin
Odpowiedz
No to Móraże powalczyli, powalczyli ale to jednak Mufinki na 4 miejscu Big Grin
Odpowiedz
(21.08.2016, 18:28)Vivever napisał(a):  No to Móraże powalczyli, powalczyli ale to jednak Mufinki na 4 miejscu Big Grin

Jutro tez jest dzien!
Jej nogi rozkładają się jak discman,
Mój człowiek członek skinhead

[Obrazek: 111-8H6(1).jpg]

Odpowiedz
Nie masz już zawodników, pogódź się z porażką.
Odpowiedz
Jest stabilnie!
Odpowiedz
Mufinki 3 pkt nad Mórażami! Big Grin
Do końca rundy będzie podium xD
Odpowiedz
W co Ty wierzysz?
Odpowiedz
No przecież napisałem, że w pierwsze 3 miejsca. No chyba, że Pablo mnie z ligi wyrzuci Big Grin
Odpowiedz
Nespor w Zagłębiu... Smile Smile Smile Akurat, jak chciałem przejść na dwóch napastników.
Odpowiedz
Jakby co to nie przewiduję na razie startu następnej edycji. Dokończymy obecną rundkę i następnej prawie na pewno nie będzie z mojej strony, muszę od tego odpocząć. Chyba, że umówimy się tak, że tylko przed pierwszą kolejką ustawimy sobie skład i będziemy nim grać cały czas - żadnych zmian zawodników, żadnych zmian kapitana/zastępcy, żadnych zmian ustawienia - po prostu taki myk, kto przed startem rundy będzie miał największego nosa odnośnie całej rundy Smile
Odpowiedz
(27.08.2016, 09:30)FT Pablo napisał(a):  Jakby co to nie przewiduję na razie startu następnej edycji. Dokończymy obecną rundkę i następnej prawie na pewno nie będzie z mojej strony, muszę od tego odpocząć. Chyba, że umówimy się tak, że tylko przed pierwszą kolejką ustawimy sobie skład i będziemy nim grać cały czas - żadnych zmian zawodników, żadnych zmian kapitana/zastępcy, żadnych zmian ustawienia - po prostu taki myk, kto przed startem rundy będzie miał największego nosa odnośnie całej rundy Smile

gram z wami od tego sezonu, ale jeżeli miało by wejść taka forma o której piszesz było by bardziej ciekawie jestem za Smile
Odpowiedz
Ja już przestałem wchodzić na tą edycję.

Odpowiedz
Bo pogodziłeś się z tym, że nie masz szans... Tongue
Odpowiedz
Nie wszedłem teraz zrobić transferów. W sumie zobaczę jak to wygląda.

Odpowiedz
Mamy lidera! Hej Pawcio mamy lidera!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio