Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK
Ankieta: Kto tym razem wygra? :)
Ankieta jest zamknięta.
Pablo!

1 10.00%
Móraż!

1 10.00%
Pawcio!

1 10.00%
Gad!

1 10.00%
Jakaś inna ciamajda.

6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy Liga 2016/2017 - RUNDA JESIENNA!
a to Ci cwaniak Tongue zobaczymy po paru kolejkach Smile
Odpowiedz
Jeśli ktoś wczesniej zrobił skład, to niech sprawdzi ponownie, bo paru nowych pauzujacych jest.
Odpowiedz
(15.07.2016, 16:38)Pabliko napisał(a):  Jeśli ktoś wczesniej zrobił skład, to niech sprawdzi ponownie, bo paru nowych pauzujacych jest.

Jeśli ktoś "wie lepiej" to niech nie przejmuje się pauzującymi, bo już widziałem, że jest tam zaznaczonych paru graczy, którzy... zagrają, a są oznaczeni jako kontuzjowani Tongue
Odpowiedz
Mi raport fl pokazał, ze kogoś może nie być, wiec zmienilem. Oby mi to na gorzej nie wyszło. Czas zacząć najlepszą ligę świata. Smile

Edit: Teraz wyskoczył o mi dwóch kolejnych pauzujacych według FL, oby się mylili, bi w takim wypadku nawet Maurice może mnie wyprzedzić.
Odpowiedz
(15.07.2016, 18:05)Pabliko napisał(a):  Mi raport fl pokazał, ze kogoś może nie być, wiec zmienilem. Oby mi to na gorzej nie wyszło. Czas zacząć najlepszą ligę świata. Smile

Ale Lipskiego i Mączyńskiego zostawiłeś z tego co widzę. Mączyński ponoć ma nie grać, w przeciwieństwie do Lipskiego, który żadnej kontuzji niby nie ma i jest gotowy do gry.
Odpowiedz
Musieli niedawno dostać czerwona ikonke, bo w czasie przerwy jak wchodzilem chyba nie mieli.
Odpowiedz
Wolski asysta, Marco Paixao gol - kupiłem Marco jakieś 3 minuty przed 18... Big Grin Big Grin Big Grin

E: Lipski miał ikonkę co najmniej od rana, bo sprawdzałem Smile
Odpowiedz
Papugujesz po mnie. Aż szkoda tych kontuzjowanych u mnie. ;D

E: o 10 patrzyłem i jakoś uwagi nie zwrocilem.
Odpowiedz
(15.07.2016, 18:18)Pabliko napisał(a):  Papugujesz po mnie. Aż szkoda tych kontuzjowanych u mnie. ;D

Tylko Mączyńskiego, Lipski zagra Tongue Sprawdziłem, Paixao kupiłem o... 17:59:01 Tongue
Odpowiedz
Gdybym jeszcze przed meczem wbił, to bym szybko cos pozmieniał. Mamy 4 takich samych zawodników, wiec podobna myśl. Wink
Odpowiedz
Oglądam ten mecz Wisły i komentatorzy mnie po prostu rozbrajają... Tongue

"I mamy pierwszy w tym sezonie rzut rożny", "mamy pierwszy faul w tym sezonie", "no i mamy pierwszego gola w tym sezonie", "no i mamy pierwszą żółtą kartką w tym sezonie"... Smile Nie pamiętam, czy był już spalony... 1-1, Szymiński GOL, Furman ASYSTA.

Hmmm... Wszystkie serwisy podają, że to Peszko miał asystę. Nie wiem czemu ja tam widziałem asystę Wolskiego...
Odpowiedz
Reca mógł cos ogarnąć. Czas aby Wolski z Pajszo się do roboty zabrał. Wink

E: Maurice wydal 4mln na Nikolicia, no nie wiem czy to dobre posunięcie jest, patrząc ze Legia w LM jeszcze gra. ;D
Odpowiedz
(15.07.2016, 18:26)Pabliko napisał(a):  E: Maurice wydal 4mln na Nikolicia, no nie wiem czy to dobre posunięcie jest, patrząc ze Legia w LM jeszcze gra. ;D

To, co "wygra" na Nikoliću, straci na całej reszcie szrotu, który kupił przez to, że nie miał kasy Big Grin
Odpowiedz
Zawidolem sie tym ze Peszko asysta. Narobileś mi nadziei. Smile
Odpowiedz
Też się zawiodłem Tongue Stream mam w takiej jakości, że ciężko było odróżnić 21 Peszki od 27 Wolskiego Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio