Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedouczeni Moderatorzy i SPAM
Witam.
Otóż 5 zawodników należących do tego samego klubu zamieszcza identyczną wiadomość na Czacie w zakładce Transfery. Czy to nie jest spam? Może nie widnieje to (jeszcze) w Regulaminie, ale proszę by się tam znalazło, bo to jest jawna kpina. Ja nie mogę napisać dwóch wiadomości na stronę (mimo, że jedna poszła o 1 w nocy a druga o 13) a oni (widoczni na screenie) zamieszczali jedną po drugiej. Upomniałem ich w zakładce Pogaduchy, ale zostałem wyśmiany i odesłany do Regulaminu. No więc proszę bardzo:

Cytat z Regulaminu Czatu: "Pkt 2. Ogólne zabronione działania
    2.1 Zabrania się spamowania na chacie. Za spam uznajemy:
  • Wysyłanie 3 lub więcej identycznych / podobnych wiadomości w zakładce Pogaduchy oraz zakładce Pytania  lub 2 i więcej wiadomości w zakładkach: Transfery, Sparingi, Fabryka, Karty, Stadiony (Kara: Upomnienie, jeżeli proceder wystąpił pierwszy raz. W przypadku następnego złamania tego punktu regulaminu blokada dostępu do chatu na okres 1 dnia)"
Aby sprawiedliwości stało się zadość, zamieszczam ID graczy (serwer 11): 2376, 3332, 4691, 5286, 1735. Dwóch ostatnich to Moderatorzy, którzy najgłośniej wyrażali moje niedouczenie. Proszę o stosowne ich pouczenie i zapoznanie się [przez nich] z Regulaminem zanim zaczną nie tylko pouczać innych, ale w ogóle udzielać się na Czacie.

Pozdrawiam.

Załączone pliki Miniatury

Regulamin nie został złamany, gdyż nie pisała tego jedna osoba, więc proponuję, abyś to Ty się douczył, a później pouczał innych
niedouczeni? gdzie Ty tam spam widzisz? widać kto tu jest niedouczony Big Grin

pewnie on jest po wojaku zrozum matoł jest piątek

Upomnienie- to nic nie wnosi do tematu // Dr Joint
skoro to nie widnieje w regulaminie to nie ma spamu, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej Smile

Neutrino skąd żeś się urwał?? Big GrinBig GrinBig Grin Co to jakiś Pitbull: Nowy porządek?? ;p
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Dalbym bana za obraze Big Grin
Nikt tu nie złamał regulaminu.
A gdzie w regulaminie jest napisane, że złamanie zasad jest gdy to wyśle jedna osoba? NIE MA.
Czyli jak wszystkich 18 zawodników wyśle taką samą wiadomość to jest ok? Chore.
(07.04.2017, 16:39)Neutrino napisał(a):  A gdzie w regulaminie jest napisane, że złamanie zasad jest gdy to wyśle jedna osoba? NIE MA.

Złóż skargę do trybunału konstytucyjnego.

Warn- spam, nic nie wnosi do tematu// Dr Joint
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

(07.04.2017, 16:53)Marcinek HF napisał(a):  
(07.04.2017, 16:39)Neutrino napisał(a):  A gdzie w regulaminie jest napisane, że złamanie zasad jest gdy to wyśle jedna osoba? NIE MA.

Złóż skargę do trybunału konstytucyjnego.

Nie chodzi mi o nie wiadomo co, tylko skoro nie chcemy, żeby jedna osoba dawała 2 razy tą samą wiadomość to niech do cholery 5 osób nie spamuje tym samym, bo to wkurza jeszcze bardziej. Tylko o to mi chodzi.
Jak Cię wkurza, to rób tak samo. Regulamin jest, jaki jest, ale nikt go nie złamał.
tez tak klubow robcie. Nikt nie broni Tongue
To nie spam , poczytaj se regulamin Wink
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
juz czytal i dalej to samo Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio