Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FF - ST
Ja zgłaszam błąd FF przegrywa z ST do 60 minuty 4-0. To są jaja. Jak tego nie zmienicie tp safri zskończy z FT. Zastanówcie sie co robicie. Jak ff może przegrać!!!!
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Jestem tego samego zdania co kolego wyżej,mimo że gram w ST chce powtórzenia meczu. FF to fantastyczna drużyna i zasługuje na zwycięstwo.saffri nie może skończyć gry,ponieważ dalsza gra bez niego nie ma sensu ratujcie...

czyli ST dało hajs kubie i wynik wiadomy
Również za. Skoro nie było go, to dlaczego wynik ma być ważny? Może gdyby był, to byłoby inaczej?
nie było srafiego to należy dzień zresteować, wejdzie potem i bedzie płacz, pomyślcie o tym Smile

(02.07.2017, 21:39)kamil138 napisał(a):  czyli ST dało hajs kubie  i wynik wiadomy

Zgadza się,zrobiliśmy składkę i na szczęscie przelew doszedł

(02.07.2017, 21:42)Stevie napisał(a):  
(02.07.2017, 21:39)kamil138 napisał(a):  czyli ST dało hajs kubie  i wynik wiadomy

Zgadza się,zrobiliśmy składkę i na szczęscie przelew doszedł

JA sam z miłośći do ST sie dołożyłem

Czyli ile cofamy? Cały dwumecz, czy tylko te 4:1?
Cały mecz,jeśli trzeba oddamy walkowera aby tylko saffri był szczęśliwy i zadowolony

zróbcie tak aby ff było zadowolone

Również uważam, że mecz, a nawet cały dwumecz powinien być powtórzony. To jest niesprawiedliwe, że drużyna FF, w której ataku gra najlepszy gracz serwera (safri) oddała w meczu tylko 3 strzały. To może źle wpłynąć na jego ego i po raz kolejny może zagrozić odejściem z gry. Trzeba coś z tym zrobić, aby FF mogli jednak wystąpić w finale LM.
Fajnie fajnie chociaż forum ożyło
saffri to wielka osobistość nie tylko serwera 11 ale jak i ogółem całego ft,jeśli on nie może wygrywać to coś jest chyba nie tak z tą całą grą,silnik meczowy zawodzi.Chciałbym również zaznaczyć,że podczas meczu mieliśmy zbugowane boostery i kt,także sprawa jasna mecz powtórzony albo niech puchar już widnieje u saffriego nad łożkiem(chyba posiada ową rzecz)

Po co te uszczypliwosci
My tylko chcemy waszego dobra. Uwazamy, ze zostaliscie skrzywdzeni i nalezy sie powtorka meczow. Musicie walczyc o swoje. He

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio