Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy Forum
No masz rację również ^^ a już poznałem takiego Mila Rydera, może kojarzysz ? <s>Smile<s>
[Obrazek: opis2.png]
Odpowiedz
Coś mi świta . Gości podobno fajny... <s>Big Grin<s> Ja natomiast BoguSia <s>Big Grin<s>. Taki spam jest opłacalny, nie tylko dla rangi ale dla znajomych <s>Big Grin<s>
[center]Redaktor od 09.02.2013 do 17.03.2013[/center]
Odpowiedz
A Boguś to jakiś ciul pewnie <s>Big Grin<s> ale nie większy od Rydera <s>Tongue<s> Jak szukasz znajomości to może sympatia.pl Ci pomoże <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Nie szukam znajomości ale fajnie jest poznać osoby które mają podobne zainteresowania co ja.
PS. Za chwile bana dostaniemy <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
To przestajemy pogawędki robić i zabierzmy się za coś co nie będzie zwało się "łamaniem regulaminu" <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
To podyskutujmy na temat " Forum "
Ja sądzę że przeżywa drugie narodziny <s>Big Grin<s> Fanie wejść na forum i zobaczyć jak wszystkie działy są w postach nieprzeczytanych. Tak jak było kiedy ...
Odpowiedz
No a dziwisz się wchodząc na forum a tam kilka set postów ? Jak forum ma takiego spamera jak Ty to się nie dziw.
Mi brakuje takich konkursów na forum co kiedyś, a dokładniej ze zakładami.
Odpowiedz
Teraz powiedz. Skąd wiesz jak było kiedyś ? Jesteś zarejestrowany 9 października 2011...
Czy ja czegoś nie wiem ? <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
To jest moje drugie konto, kiedyś występowałem pod nickiem "Kibol LP " Ale jak mi ukradziono konta na s2 i Administracja to olała to miałem "Focha" na FT. Ale jak usłyszałem że otwierają s6 to postanowiłem wrócić i "zacząć wszystko od nowa" Ogólnie moja kadensja na forum jak i na grze sięga prawie od samego początku FT, z ponad półtora roku <s>Smile<s>

Więc rozmawiasz z "wyjadaczem" <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
A to witam. Ja aż takim wyjadaczem to nie jestem <s>Big Grin<s> JA tylko od lipca poprzedniego roku <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
A dzień dobry. To i tak długo już jesteś jak od lipca zeszłego roku <s>Wink<s> Trochę mniej niż ja <s>Smile<s>
Odpowiedz
Pamięta się jeszcze tamten spam <s>Big Grin<s>. Teraz też jest ok. Fajni ludzie. Zgrana ekipa moderatorów... Mogli by się więcej udzielać ale cóż...
Odpowiedz
No wiesz, nikogo nie zmusisz aby się udzielał. Niektórym też to nie pasuje ale co zrobić.
Odpowiedz
Rozumiem ich. Czasu nie mają itp. Ale mogli by chociaż raz wyjść spod ściany <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Czas znajdywali jak były konkursy typu "zakłady" na forum . Wtedy to się roiło od ludzi na forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio