Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze Reprezentacji Polski
Wczoraj miał miejsce mecz Naszych Orłów.Niespodziewanie wygraliśmy i to nie z byle kim.Ograliśmy Rumunów.Fakt-ligowcy, bez zawodników Steau-y Bukareszt, ale wg mnie zwycięstwo Naszych jest zaskoczeniem.
Mecz oglądałem w gronie przyjaciół, dlatego pamiętam jak przez mgłę. Z wczorajszego meczu pamiętam, wyjściowy skład naszych i dwie pierwsze bramki.Dalej urwał mi się film. <s>Big Grin<s>
Jak oceniacie grę T-Mobile'owców?
Z zapamiętanych przeze mnie kilkunastu pierwszych minut, zapamiętałem kilka ładnych, efektownych, a zarazem efektywnych zagrań.Niestety było też dużo chaotycznej gry,łatwych, niewymuszonych strat, kilka kiksów i niezbyt udanych interwencji.Mimo wszystko bramki zdobyte procentują i ten mecz jak najbardziej trzeba zaliczyć do udanych.
Środa 06.02.2013 - gramy z Irlandią. Myślicie, że Fornalik da zagrać cały mecz Borucowi? Ja myślę(mam nadzieję), że tak.Uwielbiam tego piłkarza, właśnie za jego buńczuczny charakter i to jego nieokrzesanie. <s>Big Grin<s>
Ciekawi mnie również kogo selekcjoner ustawi na lewej obronie. Wawrzyniak czy Boenisch?A może Błaszczykowski-przecież Kloop ustawiał go na tej pozycji?!
Celeban dostanie szansę gry na środku z wyspiarzami?
Szkoda,że powołania nie doczekał się Szukała.
Pobawmy się w typerówBig Grin
Jak waszym zdaniem będzie wyglądała pierwsza jedenastka i zmiennicy(jeśli Fornalik się zdecyduje) którzy wejdą?
Oto mój typ:
[Obrazek: 635466_Poland.jpg]
Wg mnie szansę na wejście mają: A. Milik, A. Mierzejewski, D. Łukasik, P. Celeban, J. Wawrzyniak, W. Szczęsny.

[mod:3mgn6s39]Na prośbę użytkownika temat przeniesiony do innego działu.//lokos[/mod:3mgn6s39]
Odpowiedz
Już wiadomo że Piszczek nie zagra i za niego pewnie Wawrzyniak tylko że on na lewej obronie a Boenisch na prawej.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Ja bym Boruca postawił na bramce. Aktualnie Szczęsny nie prezentuje tego samego poziomu co jeszcze nie dawno, a Boruc w każdym meczu pokazuje na co go stać.

Z reprezentacji wyrzuciłbym Boenischa i Obraniaka, z prostej przyczyny. Nie są to Polacy! Tym bardziej, że Obraniak nic w reprezentacji nie pokazuje, człapie 90 minut i nic więcej, już na prawdę wole polskiego ligowca który oddałby serce za reprezentacje, a nie człowieka który jest oburzony,że ktoś mu karze uczyć się języka polskiego!
Boenisch może i gra dobrze i jest jednym z niewielu kandydatów na tej pozycji w Reprezentacji, ale sytuacja jest podobna jak u góry. Reprezentacja Polski dla Polaków i tyle w tym temacie. Smuda poszedł i powinien skończyć się ten międzynarodowy cyrk.

Śmieszne jest to, że powołania nie dostał Salamon. Nikt nie kwapił się pojechać, żeby go sprawdzić. Do Reprezentacji się nie nadaje(chociażby na ławkę), a do Milanu tak? Komedia.
Odpowiedz
Cytat:Śmieszne jest to, że powołania nie dostał Salamon. Nikt nie kwapił się pojechać, żeby go sprawdzić. Do Reprezentacji się nie nadaje(chociażby na ławkę), a do Milanu tak? Komedia.

Salomon jest podobno kontuzjowany wiec tak czy tak nie zagral by w tym meczu wiec moze zostanie powolany na Ukrainę .

Moj typ skladu to : Szczesny-broz-wasyl-glik-boenisch-kuba-lukasik-krychowiak-grosicki-obraniak-lewandowski
Odpowiedz
Tak Salamon jest obecnie kontuzjowany do treningów powinien wrócić w przyszłym tygodniu. Ale będzie mu bardzo trudno przebić się do pierwszego składu Milanu co potwierdza fakt, że nie został zgłoszony do Fazy Pucharowej Ligi Mistrzów.

Co do dzisiejszego meczu uważam, że spokojnie go powinniśmy wygrać. W bramce chętnie zobaczyłbym Szczęsnego ale raczej wyjdzie Boruc. W obronie niestety bez Piszczka ale powinien go zastąpić Wasyl do tego chętnie bym zobaczył Glika, Boenisha i Komorowskiego. W pomocy oczywiście Krychowiak, Kuba, Obraniak, Grosicki i Łukasik. W ataku oczywiście Lewy.

Nie zgodzę się z Gandalfem bo co z tego że to nie są Polacy? Są nieźli więc grają w reprezentacji. To samo dotyczy choćby Polańskiego. Do tego sądzę, że gdyby jeszcze kilku obcokrajowców było w naszym składzie to na pewno by to nam nie zaszkodziło <s>Smile<s>
Odpowiedz
Salomon jest kontuzjowany, ale dobrze się prezentuje już od tamtego sezonu...
Odpowiedz
Ja to nawet wątpię, czy ten cały Salomon zagości w Milanie na dłużej. Zagraniczne kluby potrafią kupować za grosze utalentowanych graczy, potem ich gdzies tam wypożyczyć... i albo sprzedać z zyskiem, albo ewentualnie jeśli zobaczą że się zawodnik nadaje (w tym klubie, który wypożyczał), biorą go z powrotem i wtedy gra <s>Smile<s>
Odpowiedz
Chodzi mi ogólnie, że Salamon grał a w Reprezentacji ani widu ani słychu. Teraz jak ma kontuzję to okey(nie wiedziałem o tym).

RK10" napisał(a):Nie zgodzę się z Gandalfem bo co z tego że to nie są Polacy? Są nieźli więc grają w reprezentacji. To samo dotyczy choćby Polańskiego. Do tego sądzę, że gdyby jeszcze kilku obcokrajowców było w naszym składzie to na pewno by to nam nie zaszkodziło <s>Smile<s>

Kyrle elejson. Polański mówi, że woli Niemców, ale jak zobaczył, że drzwi do reprezentacji Niemiec się mu zamykają, to nagle wielki Polak...
Bez przesady, ktoś dobrze gra to może być Polakiem, a ktoś gra słabo to niech spieprza? Weź do Reprezentacji 11 obcokrajowców. Pokaż mi wtedy gdzie jest to REPREZENTACJA POLSKI!
I niech mi tu nie daje przykładu Niemców itp. bo Obraniak czy Polanski nigdy nie byli w Polsce, a wszyscy co reprezentują Niemców byli tam wychowani. Widzicie różnice?

RK10, kiedyś Polacy walczyli, aby można było mówić tu po Polsku, żeby ten kraj był wolny itp. A teraz chcesz to sprzedać, bo ktoś dobrze gra? Nawet nie wiem co Ci napisac już więcej na ten temat, bo to jest po prostu śmieszne, a zarazem straszne...
Odpowiedz
Nie mówię od razu że chce sprzedać Polskę <s>Tongue<s> Chodzi mi tylko, że skoro to mogłoby poprawić gre naszej reprezentacji to być może warto z tego skorzystać. Chociaż kiedyś graliśmy bez obcokrajowców a byliśmy prawie najlepsi na świecie... szkoda że te czasu już minęły.

A jeszcze tak chwile co do wczorajszego meczu to można powiedzieć, że słabo oglądałem <s>Big Grin<s> Liczyłem na wygraną ale niestety się zawiodłem <s>:/<s> No ale to tylko mecz towarzyski miejmy nadzieje, że z Ukrainą pójdzie lepiej.
Odpowiedz
Po meczu przyszedł czas na pierwsze spostrzeżenia:
-Bramkarze: Zarówno Boruc jak i Szczęsny spisywali się dobrze. Przy bramkach specjalnie nie zawinili.Byli pewnymi punktami zespołu.
-Obrońcy: Dość nierówny mecz bocznych defensorów. Momentami grali dobrze, czasem też w głupi sposób tracili piłkę, grali momentami bez głowy(wybicie Wawrzyniaka na oślep, czy notorycznie posyłane piłki Boenischa w trybuny). Występ poniżej poziomu krytyki zanotowali stoperzy.O ile Glik jakoś się sprawował, to Perquis dotknął piłkarskiego dna. Nie wiem czy nie lepiej byłoby gdybyśmy grali bez niego(w 10).
Pomocnicy: Defensywni Pomocnicy(Krychowiak i Łukasik) spisali się w tym meczu bardzo dobrze, mieli dużo odbiorów, dobrze inicjowali nieliczne ataki naszej drużyny.Skrzydłowi zagrali przeciętnie. Pawłowski nie zachwycał tak jak na ligowym podwórku, a od Kuby wymaga się trochę więcej- jest liderem, kapitanem, najlepszym zawodnikiem tej drużyny.Kolejny mecz naszego super rozgrywającego(sic!) - Obraniaka. Nafochany, bezużyteczny, bezproduktywny w tym meczu, zresztą w kilku wcześniejszych również. Lewandowski miał 2 sytuacje strzeleckiej, jedną trudną(uderzenie z powietrza) i drugą(sam na sam z bramkarzem), którą powinien wykorzystać. Dodatkowo ładnie współpracował z Kubą(kilka ładnych prostopadłych podań). Grał dobrze, widać, że jest znakomicie przygotowany mentalnie, technicznie i motorycznie do rundy wiosennej.
Zmiennicy: Wasilewski przeplatał dobre momenty(rajdy ofensywne), ze złymi(błąd w kryciu przy drugiej bramce),Mierzejewski bezproduktywny, był rzadko przy piłce, nie pokazywał się, Grosicki sporo się nabiegał, lecz nic z tego mu nie wychodziło, to nie był jego mecz, Milik zaprezentował się bardzo słabo, mizernie czytał grę, przewracał się "o powietrze".

Spostrzeżenia przed meczem z Ukrainą:
-powrót Piszczka na prawą stronę obrony jest konieczny.
-Boenisch na lewej defensywie, zobaczmy co tam zaprezentuje
-Salamon w parze z Glikiem na środku, może okażą się lekiem na wszelkie choroby reprezentacji
-Rybus na lewej flance on pociągnie grę, jest szybki, przebojowy,potrafi uderzyć.
-Wolski na rozegraniu, po co nam Obraniak(Francuz) skoro mamy swojego chłopaka, terminującego w Fiorentinie, utalentowanego i bardzo dobrego(co pokazał przygotowując się do Euro, czy w tamtym sezonie ligowym?
Odpowiedz
przed meczem z Ukariną oraz kolejnymi eliminacyjnymi i nie tylko potrzeba nam dobrego napastnika, który strzela gole w klubie jak i w reprezentacji. nie mówię, że Lewandowski jest słaby itd. według mnie to dobry, bardzo wartościowy gracz. wraca się pomagać kolegom w obronie a także umie posyłać ładne piłki kolegom. ale niestety... w reprezentacji zaciął się z strzelaniem goli... <s>Smile<s>
obrona też nam trochę szwankuje. nasi obrońcy za mało meczu grali ze sobą, żeby się zgrać. to widać... nie ma między nimi takiego "ślepego porozumienia".
w meczu z Irlandią brakowało mi także takiego gracza który wziąłby na siebie ciężar rozegrania akcji. prawda, Błaszczykowski kilka razy szarpnął ale koledzy nie zorientowali sie wtedy i musiał zwalniać całą akcję. <s>Wink<s>
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):przed meczem z Ukariną oraz kolejnymi eliminacyjnymi i nie tylko potrzeba nam dobrego napastnika, który strzela gole w klubie jak i w reprezentacji. nie mówię, że Lewandowski jest słaby itd. według mnie to dobry, bardzo wartościowy gracz. wraca się pomagać kolegom w obronie a także umie posyłać ładne piłki kolegom. ale niestety... w reprezentacji zaciął się z strzelaniem goli... <s>Smile<s>
obrona też nam trochę szwankuje. nasi obrońcy za mało meczu grali ze sobą, żeby się zgrać. to widać... nie ma między nimi takiego "ślepego porozumienia".
w meczu z Irlandią brakowało mi także takiego gracza który wziąłby na siebie ciężar rozegrania akcji. prawda, Błaszczykowski kilka razy szarpnął ale koledzy nie zorientowali sie wtedy i musiał zwalniać całą akcję. <s>Wink<s>

Masz przecież Milika w napadzie jakby co <s>Wink<s> Nie ma obecnie zbyt wielu dobrych napastników z Polski - bo kto niby? Na króla strzelców polskiej ligi idzie Ljuboja, Traore... i dopiero dalej Ślusarki. Za nim... Dwaliszwili czy Ruben Jurado. W czołówce klasyfikacji strzelców jest jeszcze Kosecki - pytanie, czy to nie za późno na wprowadzanie go do gry? Sam piszesz, że obrońcy się zgrać nie mogą - z napastnikiem będzie to samo <s>Smile<s> Przydałby się jakiś nowy Frankowski, czy Żurawski w reprezentacji. Ktoś, kto potrafiłby dostawić nogę w odpowiednim momencie - znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie <s>Smile<s> I to samo dotyczy "rozgrywającego" z prawdziwego zdarzenia - chyba na to też już za późno. Błaszczykowski, który jest w kadrze od dość dawna czasem nie jest rozumiany przez kolegów reprezentacji a co dopiero ktoś nowy. Rozegranie to chyba zbyt ważna rola na boisku żeby tak nagle, ni stad ni zowąd kreować na nie nowego zawodnika bez obycia z reprą.
Odpowiedz
no tak... niestety na wszystko jest już za późno... trener Fornalik musi grać tym co ma <s>Big Grin<s> niestety... <s>Wink<s>
Odpowiedz
No co tu jest do gadanie , jeszcze musimy dużo zrobić ,żeby grać na jakimś poziomie dobrym. Trzech graczy z Dortmundu nie wygra meczu.
Odpowiedz
nom niestety... nie ma co sie oszukiwać... nasza rodzima liga nie wymaga zbytnich umiejętności... ;c
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio