Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Hip-Hop
Ktos na forumku slucha? A jak tak to sprawdzacie tez underground? Z checia podyskutuje , )
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Słucham, ale w ostatnim czasie w mniejszych ilościach. Komórka mi się zbuntowała i przestała się włączać, mp3 też coś wariuje a do kompa nie mam głośników, więc zostało mi co najwyżej czytanie tekstu.

Ostatnio wkręciła mi się płytka Ciry - Plastikowy Kosmos
Odpowiedz
Ja Ciry jeszcze nie sprawdzalem #brak czasu, ale czytalem komentarze, zbiera calkiem sporo propsow. Jutro moze przeslucham. A co jeszcze nowego, co warto sprawdzic, wyszlo?
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Z.B.U.K.U też zbiera dobre recenzje od czasu nagrania zwrotki u Chady. Tak z nowszych to nic nie kojarzę, bo się nie interesowałem tym w ostatnim czasie(miliony ważniejszych spraw na głowie). W każdym razie nieśmiertelne u mnie jest jeszcze Trzeci Wymiar - Dolina Klaunów, choć już jakiś czas minął od premiery.

A i Nullo - SPG Dystrykt
Dopiero jakoś w Styczniu przesłuchałem płytkę Onara - Przemytnik Emocji oraz Zeus- zeus nie żyje
I pewnie zagoszczą u mnie dłuższy czas. Onar z płytki na płytkę coraz bardziej się rozkręca.
Odpowiedz
Dziś w drodze do roboty na słuchawkach będzie Rover - 24 , zaciekawił mnie ten raper po przesłuchaniu paru featów, m.in właśnie produkcja ze Z.B.U.K.U. W pierwszej chwili uwage przykuwa już ciekawe tytuowanie tracków. W każdym tytyle mamy dopisaną godzinę, począwszy od 7:00, aż po 1:00 w nocy w ostatnim kawałku. Całość składa się w jedną dobę wyrwaną z zycia Rovera.

Raz - Rover - Autobiografia <m>http://www.youtube.com/watch?v=T_uICSF9jD4<m>

Dwa - Rover - Autobiografia, koncert Kielce <m>http://www.youtube.com/watch?v=4o5H0bqnbVE<m>

Po tym drugim stwierdziłem, że trzeba gościa poznać.

Po odsłuchu płyty odczuwam niedosyt, bo nie idzie jej nigdzie kupić : ))

Post niestety na szybko, do roboty trzeba leciec -.o
Wyedytowane po powrocie. <s>Wink<s>
[Obrazek: s.gif] nie gryzie..
Odpowiedz
moim sercem jak na razie zawładnął Miuosh. gorąco polecam <s>Wink<s>
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):moim sercem jak na razie zawładnął Miuosh. gorąco polecam <s>Wink<s>

Mi się wkręcił Bisz i się wykręcić nie może <s>Wink<s> To jest dopiero godne polecenia...
Odpowiedz
każdy ma swe gusta <s>Big Grin<s> powkręcane itd. <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Zgadzam się z Tomkiem każdy ma swoje zdanie <s>Wink<s> Ja obecnie słucham Kaliego, Firmy, nie zawodnego nigdy Księcia z pod żabki (Rysiu rzecz jasna <s>Big Grin<s> ) , od czasu do czasu South Blunt System, jest dużo wykonawców w których tracki się wciągnąłem. Zachęcam do dalszej dyskusji.
Odpowiedz
ale ja ostatnio zauważyłem że większość tych znakomitych raperów (mówię większość nie wszyscy <s>Wink<s> ) pochodzi z południa. <s>Big Grin<s> tez to zauważyliście.? <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Czy ja wiem, nie jestem zbyt dobry z Biologii <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):ale ja ostatnio zauważyłem że większość tych znakomitych raperów (mówię większość nie wszyscy <s>Wink<s> ) pochodzi z południa. <s>Big Grin<s> tez to zauważyliście.? <s>Big Grin<s>

Nie bardzo <s>Wink<s>
Bisz jest z Bydgoszczy, PiH jest z Białystoku, DGE jest z Poznania, Peja jest z Poznania, Sobota ze Szczecina, Chada z Wawy, Zeus z Łodzi. I tak dalej... można tu wymieniać masę innych z północy/centralnej części Polski a Ty możesz wymienić masę z południa (Kasta, Miuosh, czy kto tam jeszcze się nawinie).
Krótko podsumowując - dobrych raperów znajdziesz w każdym zakątku naszego pięknego państwa <s>Tongue<s>
Odpowiedz
Fajnie napisałeś, że Pih z Białegostoku, a później że można wymienić masę raperów z północy/centralnej <s>Tongue<s>
Białystok to jest Wschód Polski <s>:p<s>
Odpowiedz
Gandalf" napisał(a):Fajnie napisałeś, że Pih z Białegostoku, a później że można wymienić masę raperów z północy/centralnej <s>Tongue<s>
Białystok to jest Wschód Polski <s>:p<s>

Góra -> północ, dół -> południe. Białystok jest w górnej części Polski więc to północ. To takie logiczne, że aż nie wiem o co Ci chodzi teraz. To, że coś jest na wschodzie/zachodzie nie wyklucza tego, że znajduje się na północy/południu.
Odpowiedz
Chodziło mi, że mimo wszystko jest to wschód, a dzielenie Polski na Północ i Południe to trochę nie na miejscu <s>Wink<s> Nie ważne. <s>Wink<s>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio