Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy
T O M E K" napisał(a):i też wiele osób już nie bd tak leciało w punkty bo zobaczą że czołówka już ich zdystansowała <s>Wink<s> <s>Big Grin<s>

Masz rację, tylko "wiele" bo reszta osób będzie chciała sobie po prostu pograć, nie dla samych UM. Zwycięstwa cieszą, ale dla niektórych najważniejsza jest zabawa <s>Wink<s>
[center]Redaktor od 09.02.2013 do 17.03.2013[/center]
Odpowiedz
Milan Ryker" napisał(a):
T O M E K" napisał(a):i też wiele osób już nie bd tak leciało w punkty bo zobaczą że czołówka już ich zdystansowała <s>Wink<s> <s>Big Grin<s>

Masz rację, tylko "wiele" bo reszta osób będzie chciała sobie po prostu pograć, nie dla samych UM. Zwycięstwa cieszą, ale dla niektórych najważniejsza jest zabawa <s>Wink<s>

Znajdź mi tu chociaż kilkudziesięciu graczy, których cieszy aktywny rozwój i przegrywanie po 30 meczów w sezonie <s>Tongue<s> Zabawa jest ważna, owszem... ale gdyby to zabawa była najważniejsza, ludzie by nie trenowali - bo po co? Przecież najważniejsza zabawa...? <s>Wink<s>
Odpowiedz
no wiecie... każdego cieszy wygrana... ale nie wszystko można wygrywać <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Chodzi o to, że graczy z topki kupują dużo PP i ciężko jest ich wyprzedzić chyba, że sam zainwestujesz w tą gre : (
Odpowiedz
Ochlon. Sprawiedliwie nie znaczy rowno - to jest poprawna definicja, nie wiem w jakim swiecie zyjesz. Doswiadczone osoby - jak sam napisales - sa doswiadczone. Po co probowac nowych, ktorzy moga okazac sie glupi - bo moga, nie wiadomo nigdy nic przeciez- skoro sprawdzeni wczesniej MC moga, takze byc MC na s8?
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Skoro Twoje podanie zostalo odrzucone to Administracja uznala, ze nie jestes odpowiednia osoba na to stanowisko. Administracja uwaza, ze 'znajome buzki' sa lepszymi kandytami od Ciebie. Po zalach na forum w slabym stylu - taka jest prawda, fakt jest faktem - z kazdym kolejnym postem Twoje szanse na range jakakolwiek drastycznie spadaja. Zostales olany to albo spinaj pupke, bierz sie za swoja osobe (charakter, postac w FT) i sprobuj za kilka miesiecy. Wtedy masz szanse dostac MC. Jezeli nie to jest tez druga opcja, czyli zalenie sie na forum jaka to Administracja FT jest niesprawiedliwa - slaba opcja.
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Karolu, przepraszam, ale pisałeś do kogoś? Do mnie lub GO? Jeśli tak to musiało to być w niewystarczającej formie. Być może tylko: "Czy mogę zostać MC/Co zrobić, by zostać MC/Są wolne miejsca na MC"? Bo takich mam dziesiątki dziennie. Wybacz, ale skoro nie kojarzę Twojego podania (zakładając, że do mnie pisałeś), to musiałem uznać, że było ono, przepraszam za zwrot, mdłe. A ja lubię wiedzieć kto do mnie pisze, ile ma lat, co sobą reprezentuje, czy miał już jakieś doświadczenia w grze, czy grał wcześniej w FT, etc., itd., itp. Sam dużo piszę i lubię jak się dużo do mnie pisze. I od razu to się robi, a nie w stylu "Czy mogę napisać o MC?" Wszystko da się wyjaśnić, ale skoro wolisz wylewać żale na forum, cóż, masz do tego prawo.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Mi tam odpisał od razu Supporter [4] ;P
Odpowiedz
No i znów wracamy do tematu "MC". Ja mówiłem, mówię i będę mówił, zawsze lepiej wziąć zaufaną osobę, zbierającą dobre oceny, lubianą przez administracje, niż nowego użytkownika, którego mało kto zna, który zaczyna swoją przygodę z FT oraz takiego, który chce tylko poświecić kolorkiem. Administracja szybko wyczuwa tych dobrych i tych słabszych, po samym podaniu.

Teraz na poparcie moich argumentów:

Czy pracujący 3 miesiące student, ma większe szanse na awans w pracy, niż 34 letni magister z 10 letnim stażem?
Odpowiedz
Milan Ryker" napisał(a):No i znów wracamy do tematu "MC". Ja mówiłem, mówię i będę mówił, zawsze lepiej wziąć zaufaną osobę, zbierającą dobre oceny, lubianą przez administracje, niż nowego użytkownika, którego mało kto zna, który zaczyna swoją przygodę z FT oraz takiego, który chce tylko poświecić kolorkiem. Administracja szybko wyczuwa tych dobrych i tych słabszych, po samym podaniu.

Teraz na poparcie moich argumentów:

Czy pracujący 3 miesiące student, ma większe szanse na awans w pracy, niż 34 letni magister z 10 letnim stażem?
Student xD jest bardziej perspektywiczny, w teorii będzie można dłużej korzystać z jego usług, zapewne też charakteryzuje większą motywacją działania i dynamiką. Na jego niekorzyść składa się: brak doświadczenia(zapewne) oraz nieskonkretyzowane umiejętności zawodowe. Ja gdybym był pracodawcą wolałbym inwestować w młodą krew.
Jednakże wracając do realiów FT - zachowawczość opiekunów MC mnie nie dziwi. Też wolałbym(przynajmniej na początku) móc zaufać "współpracownikom"(mc).
Odpowiedz
Wiesz, ja wróciłem <s>Wink<s>
A tak na serio, 2 konkursy, reklama forum w grze, odnośnik w mieście na serwerze 8.
Odpowiedz
ale ja myśle że to chwilowe poruszenie na forum <s>Wink<s> ze względu właśnie na ten konkurs <s>Wink<s>
Odpowiedz
T O M E K" napisał(a):ale ja myśle że to chwilowe poruszenie na forum <s>Wink<s> ze względu właśnie na ten konkurs <s>Wink<s>
Pewnie masz racje...w końcu PP drogą nie chodzi...
Odpowiedz
Trochę czasu mnie w grze nie było.. może ktoś mi powiedzieć, co wpłynęło na dodanie informacji o posiadanych kartach do wglądu dla innych graczy?

Chyba to najbardziej mnie drażni..
[Obrazek: s.gif] nie gryzie..
Odpowiedz
Spam typu "daj 14/39, przecież masz dużo, kilka mniej ci różnicy nie zrobi" <s>;/<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio