Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy
No dlatego, że nie ma już takich super zarobków z FT Smile
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Prawdopodobnie każdy nowopowstały serwer utrzymywał poprzednie, administracja po prostu doszła do wniosku, że dalej nie ma to sensu. Może jak by stare serwery były w odpowiednim czasie połączone to do tego by nie doszło? To pytanie pozostanie już bez odpowiedzi. W pewnym stopniu się administracji nie dziwię, że woleli zamienić FT na pracę zawodową, to jest zawsze jakaś stabilizacja w życiu i pewny dochód. Jeżeli znalazłaby się osoba, która byłaby skłonna wykupić projekt (o ile administracja rozważa sprzedaż) to FT pewnie by jeszcze trochę pociągnęło.
Odpowiedz
Sprawa jest bardziej oczywista niż połączenie serwerów - nie da się połączyć czegoś w coś i cieszyć się super zabawą. Nie jest to wykonane przez ogromne różnice UM i zero rywalizacji z powodu chociażby małej losowości, słabemu silnikowi meczowemu. Połączenia trupa z trupem nadal będzie trupem - aby FT było ciekawe to musi zmienić się główny element gry, czyli trening i mecze. Ale jak widać nie zanosi się na nic, a samo zakończenie 'pomysłów na nowe FT' zakończyło się jedynie zamknięciem forum z informacją 'koniec prac (bla bla)', więc skoro samo podejście nie zmienia się do osób, które pomagają to i nie zmieni się podejście do samego tematu rzeczy.

PS. do wymiany jest cała motoryka gry, ale to rozumią nieliczni - nieliczni tego oczekują, a reszta cieszy się durnowatym klikaniem 'atak', sorka - załączaniem bota, o taka rozrywka.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Odpowiedz
(23.07.2017, 09:25)Kamil napisał(a):  PS. do wymiany jest cała motoryka gry, ale to rozumią nieliczni - nieliczni tego oczekują, a reszta cieszy się durnowatym klikaniem 'atak', sorka - załączaniem bota, o taka rozrywka.

Z całym szacunkiem, ale Ty sam dopiero po latach zrozumiałeś, co jest do wymiany Smile Dopóki się jakoś kulało, to wspierałeś Kubę i na forum powtarzałeś, że jest dobrze, że zmiany nie są potrzebne i że grę jakoś trzeba utrzymywać, więc jest tak a nie inaczej. Obudziłeś się dopiero wtedy, kiedy było pozamiatane - ludzie poodchodzili i nie miał już kto działać na dobro gry. Wystarczyło wcześniej wydedukować, że wkrótce FT się skończy, jeśli nikt nic nie zrobi...
Odpowiedz
Akurat ja od s8 - gdzie pierwszy raz miałem możliwość wglądu do dokumentów nt. przyszłego serwera pisałem o zmianach treningu, kontraktu i silnika Smile ale to akurat jest najmniej istotne tj. kto, kiedy etc.
Początkowo może byłem bardziej przychylny na decyzje Arrtura i Kuby, jednakże nowy silnik już miał być przy s10.. no i przy s11 a wyszło, że nie ma czasu.

Ponadto jest dobrze dopóki ludziom podoba się, nie można wprowadzić zmiany o 360 stopni, gdzie połowa nie zrozumie i odejdzie. Tutaj jest największy problem, bo gracze chcą wszystkiego na klik, a potem 'nuda odchodzę'. Wprowadzisz zmianę i 'do dup' albo 'nie mogę wbić formy'. Merytoryka ludzi tutaj grających nie jest na stopniu zrozumienia tego i przyjęcia do wiadomości.
Były dyskusje nt. 'nowego FT' i co ja tam widziałem, nadal chęć wprowadzenia tego co jest na FT, nudnego klikania etc.

Poziom osób, które mogą pomóc również malał od s6+, gdzie Ci bardziej z wiekiem ponad 20 kończyli swoje przygody z różnych powodów. Jak rozpocząłem grę na s3, tam zostałem pewnie przez znajomych - na s6 już nie miałem motywacji 'klikania' bo było to monotonne.

Reasumując, obrzucaniem 'bo sam kiedyś' niczego nie zmieni, nie cofnie czasu etc. - jednak z 'administracji' głównie ja narzekałem i wymyślałem bardziej skomplikowane rzeczy, które koniec końców przyjmoały etykietę 'nie zrozumieją gracze'. Niektóre może i były zbyt rozbudowane, jak chociażby wiele umiejętności wpływających na silnik co nie spodobało się również Tobie Smile no ale jednak strategii i możliwości w tej grze brakuje najbardziej.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Odpowiedz
Kamil weź w dzierżawę całe FT i zrób coś dobrego xDDD

wyszłoby pewnie otworzenie nowego starego s11 xD

a propos bezmyślnego klikania w UM, myslisz ze gimby chcialby czegos wiecej? xDDD

a to jest gra dla gimbów, nie trzeba tu zadnej strategi, klikasz placisz jestes lepszy a lepszy wygrywa
Odpowiedz
lepszy wygrywa, pjotero zawsze w topce.
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
nie...
Odpowiedz
pjoter wygrywał skillem Wink Of course Big Grin
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio