Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy
Godzilla DA" napisał(a):Spam typu "daj 14/39, przecież masz dużo, kilka mniej ci różnicy nie zrobi" <s>;/<s>

I to niby wpłynęło na to, że wprowadzili informację dla każdego, kto ma ile kart? <s>Wink<s> Skoro nikt tego wcześniej nie widział to powodem wprowadzenia nie mogło być to, że inni spamowali z tekstem "przecież masz dużo" - bo skąd mogli to wiedzieć <s>Big Grin<s> Co najwyżej spam typu "ej, siemka, ile masz kart 14/39? Dasz jedną jak masz dużo?" <s>Smile<s> Tyle, że to było jak wpadnięcie z deszczu pod rynnę - z jednego spam z drugi, gorszy.
Odpowiedz
Nie, nie, nie... To się zaczęło dziać po dodaniu tej informacji (jak dla mnie nie potrzebne). A dlaczego? Pewnie by nie było oszust przy umowach, że gostek nie ma tej i tamtej karty, druga strona może teraz sobie sprawdzić co i jak.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Po to by wyeliminować oszustwa, nic bez powodu nie jest dodawane.
Chyba niczemu to nie przeszkadza?
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Odpowiedz
"ej wymien mi jedna karte na 14 potem ci oddam z innego konta a mianowicie z nicu domestos" - mi przeszkadza, PW z przed kilku sekund i tam kilka(naście) dziennie jak s8 nie było.

Odpowiedz
Trudno, co za różnica "ej, masz" czy "ej, dasz"?
Tobie Gadku wszystko przeszkadza, nie ukrywajmy tego.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Odpowiedz
Ej ej ej... Nie wszystko <s>Big Grin<s>

Odpowiedz
Kamil" napisał(a):Po to by wyeliminować oszustwa, nic bez powodu nie jest dodawane.
Chyba niczemu to nie przeszkadza?

Przeszkadza ten spam, który przysyłają często ludzie <s>Big Grin<s> Wejdziesz czasem tylko na czata i już masz czasami po 3-4 wiadomości od ludzi, że chcą jakąś tam kartę albo żeby im item wyprodukować. Niby da się to znieść, ale przez taki spam trzeba skrzynkę częściej czyścić, itp.

Swoją drogą, jak to ma się do tego, że teraz są umowy? Przecież kart nie musi być widać skoro wprowadzono umowy, które miały również zapobiec licznym oszustwom.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to chyba nawet sami gracze tego chcieli.
Widać karty, więc nie trzeba pisać "ej, masz" a potem "ej, dasz", czyli masz mniej spamu.
Każdy gracz widzi Karty, nie musi wypytywać. W niczym to nie przeszkadza, robicie z kamyka głaz.
Odpowiedz
Wprowadzono umowy ale oszustwa są dalej <s>Smile<s> A i nie raz widziałem sytuacje że gracz pomimo spisania umowy i jej nie wykonania odznaczył jako wykonaną, no ale to już wina gracza. A co do kart i umowy - teraz przed spisaniem umowa można zobaczyć czy grać ma daną kartę czyli o jakiś tam procent zmniejsza ryzyko bycia oszukanym. Sam często z tego korzystam, item sprzedawałem za 300 kart 14/39, gość się zgłosił a nie miał nawet 10 kart. Czasem, ale to czasem przydatna opcja <s>Smile<s>

Odpowiedz
Również uważam, że wgląd w karty innych zawodników jest jednym z plusów FT3. Pozwala to choć trochę minimalizować oszustwa z udziałem umów.
Odpowiedz
A ile to razy pitolili ''Niechcący oznaczyłem jako wykonaną, zrób to samo, nic się nie stanie...'' <s>Sad<s>
Odpowiedz
Komandos Palestyński" napisał(a):Wejdziesz czasem tylko na czata i już masz czasami po 3-4 wiadomości od ludzi, że chcą jakąś tam kartę albo żeby im item wyprodukować. Niby da się to znieść, ale przez taki spam trzeba skrzynkę częściej czyścić, itp.

Otóż to. Zdziwiło mnie skąd anonimowy gracz wie jakie mam karty.. <s>Big Grin<s>

Bawi mnie troche to jak zdejmuje się itemy. Kiedyś klikało się [Zdejmij] i po sprawie.
W tej chwili - sklep, kup nowy, szatnia, załóż.. <s>Big Grin<s> Dobrze, ze te pierwsze itemy są tanie <s>Smile<s>
[Obrazek: s.gif] nie gryzie..
Odpowiedz
lPiranial" napisał(a):
Komandos Palestyński" napisał(a):Wejdziesz czasem tylko na czata i już masz czasami po 3-4 wiadomości od ludzi, że chcą jakąś tam kartę albo żeby im item wyprodukować. Niby da się to znieść, ale przez taki spam trzeba skrzynkę częściej czyścić, itp.

Otóż to. Zdziwiło mnie skąd anonimowy gracz wie jakie mam karty.. <s>Big Grin<s>

Bawi mnie troche to jak zdejmuje się itemy. Kiedyś klikało się [Zdejmij] i po sprawie.
W tej chwili - sklep, kup nowy, szatnia, załóż.. <s>Big Grin<s> Dobrze, ze te pierwsze itemy są tanie <s>Smile<s>

Ja od pierwszego dnia mam te itemy dające +2 gł um, aż do teraz i gdy CS/ ST czy nawet NT za drogi to wkładam je <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Kurna, zapomniałem o tym.. Byłem pewien, że to już nic nie daje. <s>:roll:<s>
Zaopatrzę się w te super itemy. <s>Smile<s>
[Obrazek: s.gif] nie gryzie..
Odpowiedz
Daje, daje... i to nie mało..<s>Wink<s>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio