Ogłoszenia
Nowe forum FT: KLIK

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
Dyskutujemy tutaj o lidze włoskiej, o transferach, zawieszeniach, zawodnikach, skandalach, wynikach i innych rzeczach związanych z Serie A.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o transfer to wiadomo Salamon. Myślicie, że dobrze zrobił przechodząc do Milanu? Ma tam sporą konkurencje(reprezentanci kraju).
Odpowiedz
A czemu on jest taki uwielbiany? Dlatego że polak?
Odpowiedz
Ja też za nim nie przepdam także i jego gra mnie nie fascynuje.
Odpowiedz
No wiecie... nie często polak przechodzi do Milanu...nie miałem nigdy przyjemności oglądać jego gry. Dajecie mu jakiejś szanse na grę w pierwszej 11-stce?
Odpowiedz
Myślę że on może zagrać w mecach Milanu ale tylko wchodzą około 70/80 minuty a może kto wie jeśli pokaże coś dobrego to wejdzie jakimś przebojem do 1 składu <s>Smile<s>
Myślę że polski futbool się rozwniął ale w lidze włoskiej chyba posiadamy najmniej zawodników <s>Smile<s>
Odpowiedz
We włoskiej mamy młodych zdolnychSmile
Glik, Wolski i wyżej wymieniony Salamon.<s>Smile<s>
Toż już serie A naszeBig Grin
Odpowiedz
Serie A no to wiadomo jak dla mnie to Inter, któremu kibicuję od 7 roku życia.

CO do transferów to najlepsze przeprowadził Milan ściągając Balotelliego. Mega transfer tak to nazwę <s>Smile<s>
Odpowiedz
lokos" napisał(a):Serie A no to wiadomo jak dla mnie to Inter, któremu kibicuję od 7 roku życia.

CO do transferów to najlepsze przeprowadził Milan ściągając Balotelliego. Mega transfer tak to nazwę <s>Smile<s>
Balotelli znany jest bardziej z arogancji boiskowej niżeli umiejętności, choć jego nieobliczalność może przysporzyć fanom Rossonerii dużo uśmiechuSmile
Odpowiedz
No taak to był dobry trransfer tlyko Milan musi na niego uważać wiadomo jaki on jest. Kontrowersja to jego 2 imie więc muszą go pilnować żeby nie wiadomo co robił.
Każdy na pewno pamięta jego wybryki kiedy z metra nie trafiał do pustej bramki bo mu się trikować zachciało.
Ballotelli dla mnie ma spory potencjał ale brakuje mu 5 klepki.
Odpowiedz
Throntee" napisał(a):
lokos" napisał(a):Serie A no to wiadomo jak dla mnie to Inter, któremu kibicuję od 7 roku życia.

Balotelli znany jest bardziej z arogancji boiskowej niżeli umiejętności, choć jego nieobliczalność może przysporzyć fanom Rossonerii dużo uśmiechuSmile

Miałem okazję oglądać go oglądać w akcji w dwóch ostatnich meczach to powiem szczerze KOKS <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Jak już mówiłem on ma umiejętności ale nie ma 5 klepki czy tam 6 <s>Big Grin<s> w ogole nie myśli a jak już mu się uda to myśli o sobie <s>Tongue<s>
Odpowiedz
lokos" napisał(a):
Throntee" napisał(a):

Miałem okazję oglądać go oglądać w akcji w dwóch ostatnich meczach to powiem szczerze KOKS <s>Big Grin<s>
Powiedzmy, że Ci wierzę. Ostatnio widziałem go w meczu Włochy vs Holandia. Nie błyszczał.
Odpowiedz
Balotteli jest dobrym piłkarzem ale nie zawsze gra na swoim poziomie . Potrafi udowodnić że nadaje się do 1 ligi. Wiadomo nie jest tak dobry jak Messi ale zawsze przyda się Milanowi.
Odpowiedz
XStraserX" napisał(a):Balotteli jest dobrym piłkarzem ale nie zawsze gra na swoim poziomie . Potrafi udowodnić że nadaje się do 1 ligi. Wiadomo nie jest tak dobry jak Messi ale zawsze przyda się Milanowi.
Ostatnio na meczu Milanu z Barceloną urządził do spółki z Robinho niezłą Bungę-Bungę na trybunach. <s>Big Grin<s>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio